Alyans ve Özel Zamanlar

Alyans ve Özel Zamanlar
6 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 547 kez okundu.

Alyans ve Özel Zamanlar

Hayatımızda bazı anlar vardır ki, o anlar ölümsüzdür. Yıllar geçse de, o anın büyüsü ve etkisi unutulmaz, her zaman yüreklerde kalır ve her zaman için orada yaşar. O anlarda ortaya çıkan bir obje, aslında tüm kalıcılığın mimarı konumunda olur. Evlilik tekliflerinde, ortaya çıkan bu obje, o anı ölümsüz kılacak, o anın simgesi olacak ve her bakıldıkça o anı hatırlatacak güce ve kudrete sahip olacaktır. İki insanı birbirlerine bağlayan bir semboldür, aralarında ki nişanedir adeta. Alyans adını verdiğimiz bu değerli ürün, anların özel kılınmasında yegâne rolü oynayan sanatçıdır.

Çok sevdiğiniz birisi var hayatınızda, onunla vakit geçirmeye doyamıyor, onsuz bir an yaşamak istemiyorsunuz. Hayatınızı onunla ikame ettirmek istiyor ve bunu ona açmak istiyorsunuz. İşte böyle anlarda, bazı sözler dudaklardan döküldükten sonra, ortaya bir şey çıkar ve o ortaya çıktığında, her şey susar, artık konuşma sırası ondadır. Bir hareket ile ortaya çıkan bu obje, o anı ölümsüz kılar ve her şeyin anlamının üstünde bir anlama, tek başına sahip olmayı başarır. O an söylenecek sözü bile, o söyler. O kadar güçlü ve o kadar etkilidir.

Kalite ve Şıklığın Adresi

Bazen heyecanlanır, o an kelimeleri bir araya getiremeyiz. Yine o çıkar ortaya. Ortaya çıkışı, söylenecek tüm sözlerin söylenmesi anlamına gelir. Bir hareket ile söyleyecek olduğunuz cümleler ağzınızdan çıkmadan amacınıza ulaşacak ve özel anınızı unutulmaz kılacaksınız. Sevdiğiniz, eşiniz olacak insana diyeceğiniz benim evlenir misin, sorusu ile eşdeğer bir anlam ifade eden alyans, ortaya çıkışı ile birlikte sözlerin de yerini alır ve geriye hiçbir şey bırakmaz.

Bu konuda son derece deneyim sahibi olan, ürettiği ürünler ile birçok insanının mutluluğuna vesile olan Diva Pırlanta, sizlere bu seçiminizde de temel yardımcı vazifesi görüyor. Üretmiş olduğu ürünlerde, kalite ve estetik anlayışını, sabit tutan Diva, sizlere tercihlerinizde zor dakikalar yaşatacaktır.

Bilgi almak için: http://www.divapirlanta.com/yuzuk/alyans

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git