Bu iPhone 6’nın fotoğrafı olabilir (Sızıntı)

Bu iPhone 6’nın fotoğrafı olabilir (Sızıntı)
16 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 800 kez okundu.

iPhone 6’nın çıkış tarihi yaklaştıkça artık söylenti ve sızıntılar da git gide hız kazanıyor. Yeni bir sızıntı daha var ki iPhone 6‘nın 5.5 inç ekranlı modeli 100 dolarlık bir fark maliyeti getirecek. Bu konu hakkında henüz haber yapma fırsatı bulamadık ama en azından bu konu içerisinden bu bilgiyi vermiş olalım.

Güvenilir bir kaynak olduğu iddia edilen Sonny Dickson, iPhone 6’ya ait olduğu öne sürülen fotoğrafları sızdırmış. Fotoğrafta 4,7 inç ve 5.5 inç ekran boyutlarıyla iPhone 6 olduğu belirtilmiş. Sızıntı kaynağının daha önceki gönderilerini de dikkate aldığımızda oldukça güvenilir olduğu söyleniyor.

iPhone 6 sızıntı Sonny Dickson

iPhone 6‘nın iki farklı ekran boyutundaki fotoğraflarına baktığımızda hem ön hem de arka panelden çekilmiş fotoları karşımıza çıkıyor. Arka panel görüntüsünde Apple logosunun olmadığını görüyoruz. Bu da henüz maket bir tasarım veya taslak bir tasarım olabileceğini akıllara getiriyor. Daha önce gelen sızıntı bilgileriyle fotoğrafı karşılaştırdığımızda eşleşme görebiliyoruz. Fakat bu yine de kesin bilgi teşkil etmez.

iPhone 6 sızıntı Sonny Dickson 2

Eğer bu sızıntı kesinse, iPhone 6 bu şekil ve boyutlarda karşımıza gelebilir. Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Etiketler:

Bu iPhone 6’nın fotoğrafı olabilir (Sızıntı) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. wasiri111111 dedi ki:

    Çok hızlı yorum gönderiyorsunuz. Biraz yavaşlayın.

Sayfa başına git