"Acer" ile Etiketlenen Konular

Yılbaşına geri sayım ile birlikte, her yıl Ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenen CES (Consumer Electronics Show - Tüketici Elektroniği Fuarı) teknoloji meraklılarının ilgi odağı haline geliyor. Bu yıl CES 2014 sahne alacak ve 7-10 Ocak tarihleri arasında teknolojiye dahil olan yeni ürünler bir bir teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. (daha&helliip;)
Android'li yeni bir cihaz yılbaşı itibariyle CES 2014'te tanıtıldı. 5 inç'lik büyük ekranı ve buna mukabil düşük fiyatıyla oldukça merak edilen ürün gün yüzüne çıktı. Cihazın beklentileri biraz yükselince, özellikleri de ön plana çıkıyor. Fena sayılmayacak şekilde donanımlı olan cihazda bakalım neler varmış. (daha&helliip;)
4K çözünürlük hakkında daha önce kısa bilgiler vermiştik. Yeni ve çok daha kaliteli görüntü performansı sunan 4K'ya ilk geçen video sitesi YouTube oldu. En yüksek çözünürlük olarak Full HD (1080p) sunan video sitesi şimdi yeni bir seçenekle kullanıcılarına daha kaliteli video izleme imkanı sunuyor. (daha&helliip;)
2012 yılının mali tabloları göz önünde bulundurulduğunda oldukça çarpıcı rakamlar ortaya çıkıyor. 2012 yılının son ayına geldiğimizde Apple’ın elde ettiği kâr, tüm telefon ve bilgisayar devlerini geride bırakarak zirveye oturdu. (daha&helliip;)
Sayfa başına git