"Google Play Store" ile Etiketlenen Konular

Google Play Store Android ile çalışan cihazlarda uygulama yüklemek için kullanılan resmi bir servistir. Eğer sizde yükleme bekleniyor hatası ile karşılaşıyorsanız o zaman çözüm için doğru yerdesiniz. Google hesabı ile giriş yaparak ücretsiz ya da ücretli birçok uygulamaya erişebilirsiniz, bu uygulamalar içinde dilediğinizi hemen indirebilirsiniz. Android cihazınızı satın aldığınızda Google hesabınızı kullanarak uygulama indirmek için...
Google Play Store akıllı telefonumuzda hemen hemen her gün kullandığınız uygulamaların başında geliyor. Markette sadece uygulama ve oyun değil her türlü içerik mevcut. Film, kitap veya müzik için de Play Store kullanılıyor. Bu yüzden aradığımız bir şeyi bulmak için defalarca arama yapabiliyoruz. Google yaptığımız her şeyi kayıt altına aldığı gibi...
Hem İOS hem de Android için oyun üreten firmalardan olan Gameloft’un ücretsiz olarak indirilebilen ve sevilen RPG oyun ailesi Dungeon Hunter’ın dördüncü versiyonu, Android için Google Play Store üzerinde yayınlanmaya başlandı. (daha&helliip;)
Google Play, Android cihaz kullanıcılarının uygulama marketinin ta kendisidir. Android cihazların da oldukça yaygınlaşması dolayısıyla zaman zaman bu kategoriye de paylaşımlarda bulunuyoruz. Şimdi onlardan birisini daha incelemiş olacağız. Belki henüz çok başlangıç seviyesi olsa da Google'da birçok kullanıcının bu soruya yanıt aradığını gördük ve bizde birşeyler paylaşmak istedik. (daha&helliip;)
iOS cihazların en büyük eksikliği maalesef flash desteğinin olmaması. Android, flash desteğiyle iOS işletim sisteminin bir adı önünde olsa da, Jelly Bean güncellemesiyle Adobe Flash Player desteğini resmi olarak kestiğini açıkladı. (daha&helliip;)
Sayfa başına git