"HTC" ile Etiketlenen Konular

HTC firması tarafından İspanya’nın Barselona şehrinde yapılan Mobil Dünya Kongresi kapsamında firmanın amiral gemisi konumunda olan HTC One M9 modeli kullanıcılara resmen tanıtıldı. Samsung tarafından tanıtılan Galaxy S6 modeli ve iPhone 6 modelleriyle kıyasıya bir yarış içerisine girmesi beklenen One M9 modelinin şık tasarımı kullanıcıların dikkatini üzerine çekti. HTC One M9 modeli...
Basketbol dünyasının en yeni kahramanı Lebron James. Kariyeri o kadar başarılarla dolu ki henüz yaşı da çok genç olmasına rağmen. Hatta dünya Lebron sayesinde bir de terim kazandı. "Yok artık Lebron James" sözü açıklamaya bile gerek yok. Muhtemelen birçoğunuz bunu kullanmışsınızdır. Başarısına sponsor olan Samsung ve oynadığı reklamlar mevcut. Bunun...
2013 yılının son günlerindeyiz. Biliyorsunuz bu günlerde son bir yılın çeşitli analizleri yapılır. Her sitede kategorisine göre farklılık gösteren bir analiz bulabilmeniz mümkün. Biz de akıllı telefon piyasasında 2013 yılı nasıl geçti? EN diye tarif edebileceğimiz şeyler neler bunlara değinmeye çalışacağız. Listedeki ürünler aslında birçok teknoloji sitesinde rastlanabilecek ürünler. Çünkü...
Mobil cihazların performansları bizim için herzaman çok önemli olmuştur. Aslında bu tüm teknolojik cihazlarımız için geçerli. Geekbench isimli uygulama ile akıllı telefonlarımızın hızlarını ölçebiliyoruz. (daha&helliip;)
Android 4.3 güncellemesini alacak olan modeller ve markalar az çok belli oldu. Bu major sayılabilecek güncellemeyi alabilecek markalar birçok Android'li kullanıcının merakını cezbediyor. (daha&helliip;)
HTC tarafından pazara sürülen son ürünlerden birisi olan HTC One modeline geçmeyi düşünen ancak Apple iPhone serisi bir telefonu olduğu için acaba verilerimi kurtarabilir miyim diye aklından geçirenlere mutlu bir haberimiz var. (daha&helliip;)
Facebook’un hastası mısınız, her gün her dakika Facebook’ta mı takılıyorsunuz. Eğer Android işletim sistemli bir telefonunuz yada tabletiniz varsa bu widget tam sizin için diyebiliriz. (daha&helliip;)
Günümüz akıllı telefon pazarında işletim sistemlerinin güncelleme vermesi büyük bir önem taşıyor. (daha&helliip;)
Telefonlar birçok firma tarafından piyasaya sürülüyor. Seçeneklerimiz gün geçtikçe artıyor. Kimisi falan özelliğinden, kimisi filan özelliğinden bahsediyor ve kendine müşteri toplamaya çalışıyorlar. Şimdi biz de piyasada bulunan ve gerçekten alıcısı oldukça fazla olan telefonların ağırlıklarını karşılaştırdık. Sonuç olarak bunları elimizde, çantamızda dolayısıyla üzerimizde taşıyoruz. (daha&helliip;)
19 Aralık Çarşamba günü (dün) Kodak, dijital fotoğraf patentlerini silikon vadisinin devleri olan Apple, Google ve Microsoft gibi şirketlerin arkasında olduğu iki konsorsiyuma satmaya karar verdiğini duyurdu: Intellectual Ventures ve RPX Co. (daha&helliip;)
Sayfa başına git