"iOS 7.1" ile Etiketlenen Konular

iOS 7.1 güncellemesinin ardından daha stabil bir görünüm çizmeye başlayan iOS işletim sisteminde yeni sürüm sinyalleri artık daha belirgin. iOS 7.1.1'in de çok yakında gelmesi bekleniyor. Bu defa daha küçük hatalar düzeltilecek. Fakat asıl heyecan veren bu sürümün üzerine, yani 7.x şeklinde devam etmeyip yeni sürüme iOS 8'e geçilmesi. ...
iOS 7.1 güncellemesiyle birçok kullanıcı aslında rahat bir nefes almıştı. Bununla ilgili hem geri dönüş alıyor hem de kendi tecrübelerimizle bunu görebiliyoruz. Peki ama geçtiğimiz hafta yayına giren güncellemeyle kullanıcılar hız ve performans konusunda rahatlarken, şarj konusunda ne alemdeler? (daha&helliip;)
Dün itibariyle iOS 7'ye yeni bir güncelleme geldi. Beta güncelleme ilk olarak tabiki geliştiriciler (developers) için yayınlandı. iOS 7.1 Beta 5 için ilk söylenenler yüksek kaliteli uluslar arası Siri ve yenilenmiş klavye. İlk bakışta bunlar ön plana çıkıyor. (daha&helliip;)
Öncelikle başında belirtelim ki beta sürümleri geliştiriciler için yayınlanıyor. Yani bana neden gelmedi diye heyecana kapılmaya gerek yok. ;) iOS 7.1 sürümünden gerçekten güzel iyileştirmeler bekliyoruz. Özellikle performans açısından beklentimiz var. iPhone 4/4S kullanıcılarının yavaşlık problemlerine çözüm olmasını ümit ediyoruz. (daha&helliip;)
Apple'ın son dönemde iOS üzerine yeni planları var. Yakın zaman icin belki geçerli olmasada uzun vadede yapacağı şeyler için yeni satın almalarla gündeme geliyor. (daha&helliip;)
Sayfa başına git