"iphone 4S" ile Etiketlenen Konular

iPhone 4s'in Apple'ın yeni işletim sistemi İOS 9 ile uyumlu olduğu açıklanmıştı. 4s kullanıcıları İOS 9'a geçip geçmemekte tereddüt ediyor. Çünkü bazı özelliklerden faydalanamayacaklar. Peki 4s kullanıcıları İOS 9'u cihazlarına yüklemeliler mi? 16 GB'lık 4s'i İOS 9'a yükseltmek için 1.3 GB'lık boş hafızaya ihtiyacınız olacak. Apple, İOS 9 için 'Birbiri için yapılmış donanım ve yazılım'  tanımını...
Apple, neredeyse her yıl mali çeyrek raporlarına baktığımızda bir yükseliş kaydedebiliyor. Bu çeyrekte de çok farklı bir sonuç olmadı ve geçtiğimiz yıl aynı çeyrek rakamlarıyla karşılaştırıldığında; hisse başına kar olarak %15.2'lik bir artışla 2. mali çeyreğin sonuna geldi. (daha&helliip;)
iPhone 6 üretimi için artık radikal adımlar bu tarihlerde atılmaya başlanıyor. Genel olarak Nisan sonu Mayıs başı üretim için kollar sıvanıyordu ve sonrasında sızıntılar olmaya başlıyordu. Bu yıl da aynı şekilde olmaya başladı. İlk olarak iPhone 6'nın 4.7 inçlik modelinin kalıbı internete sızdı. (daha&helliip;)
Apple kullanıcılarının yakından tanıdığı bir ses var. Apple iOS cihazlarında Siri isimli bir asistan uygulaması var. Sesli komutunuza/sorunuza cevap verebilen bir uygulama kısa ve öz anlatımla. İşte bu Siri uygulaması sesini kimden alıyor hiç merak ettiniz mi? (daha&helliip;)
Telefonlar birçok firma tarafından piyasaya sürülüyor. Seçeneklerimiz gün geçtikçe artıyor. Kimisi falan özelliğinden, kimisi filan özelliğinden bahsediyor ve kendine müşteri toplamaya çalışıyorlar. Şimdi biz de piyasada bulunan ve gerçekten alıcısı oldukça fazla olan telefonların ağırlıklarını karşılaştırdık. Sonuç olarak bunları elimizde, çantamızda dolayısıyla üzerimizde taşıyoruz. (daha&helliip;)
iPhone’un hatsız hâli olarak nitelendirilen iPod Touch, Apple’ın en ucuz ürünlerinden biri olarak ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Bu incelememizde son nesil iPod olan iPod Touch 5 hakkındaki bilgilere yer vereceğiz. (daha&helliip;)
Apple cihazlarını profesyonel olarak kullananların aklına jailbreak denince ilk gelen Cydia deposu ve Cydia’dan indirilen eklentiler olsa da, çoğu kullanıcı için jailbreak ücretsiz oyun ve uygulama indirmekten başka bir anlam ifade etmiyor. Hâl böyle olunca Çinliler de çalışmışlar ve jailbreak yapmadan crackli uygulama ve oyun yüklemenin yolunu bulmuşlar. (daha&helliip;)
Her üst sürüme geçildiğinde, iOS’ta mutlaka bir sorunla karşılaşır olduk. iOS 6’ya geçen birçok  iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 2 ve The New iPad kullanıcısının baş belası da Servis Yok sorunu olmaya başladı. Bu yazımızda iOS 6 Servis Yok sorununu nasıl çözebileceğinize dair ipuçları vermeye çalışacağız. (daha&helliip;)
Geçtiğimiz haziran ayı içerisinde düzenlenen yıllık geliştiriciler konferansında iOS 6 ile beraber iPhone 4S, iPad 2 ve iPad 3 için haritaların yenilendiği ve 3D desteğinin yer aldığını görmüştük. Aradan çokta uzun zaman geçmememiş olmasına rağmen Apple'ın bu hamlesine Google Earth'ten cevap gecikmedi. Google, iOS uygulaması Google Earth'e şehirler için 3D...
Google'ın her yıl düzenlediği Google I/O geliştirici konferansında, en yeni Android 4.1, adı ile hitap etmemiz gerekirse de Jelly Bean işletim sistemine dair en son güncelleştirmeler tanıtıldı. Jelly Bean'in en ilgi çekici özelliği de, Google Now isimli akıllı asistan. Tamamı ile Siri'ye rakip olarak düşünülmüş olan akıllı asistan ilgi çekici...
Sayfa başına git