"iPhone 5S fiyatı" ile Etiketlenen Konular

Apple'ın Türkiye mağazsı epeyden beridir bekleniyordu. Bu anlamda çeşitli adımlar atıldı ve fiziki yapılar devam ediyor. İlk mağazası için 2014 Ocak olabilir deniliyor. Şu an hali hazırda yapımı devam ediyor kübik mimarili Apple Türkiye mağazasının. Ancak Apple online Türkiye mağazasını 1 Kasım itibariyle hizmete sunarak bir süpriz yaptı. (daha&helliip;)
Geçtiğimiz hafta iPhone 5s ve iPhone 5c'nin tanıtılması ve bu akşam da (18.09.2013) iOS 7'nin genel indirime sunulmasıyla birlikte gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta iPhone ve iOS birçok kullanıcının gündemi haline gelmiş durumda. (daha&helliip;)
Beklenen tanıtım dün itibariyle gerçekleşti. Tanıtımda beklentilerin, sızıntıların, haberlerin birçoğunun doğrulandığını söyleyebilliriz. Öncelikle klasik tanıtım için konuşmalar, övgüler vs ile devam edildi. Apple CEO'su Tim Cook bu işi üstlendi. Tanıtım için sahnedeydi ve birçok yönü ile yeni cihalar tanıtıldı. Tanıtımlar genel anlamıyla ön tanıtım, övgü, gövde gösterisi ve beklentilere cevap...
Sayfa başına git