"iwatch" ile Etiketlenen Konular

Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan ve önümüzdeki yılın başında kullanıcılarla buluşacak olan Apple Watch için geliştirici araçlarını geliştiricilerle paylaşan Apple, bununla birlikte geliştiriciler için iOS 8.2 sürümünü de indirilmeye sundu. Bu güncelleme ile birlikte Apple Watch geliştirici araçları desteği getirildi ve dilerseniz Wi-Fi veya hücresel bağlantı kullanarak, dilerseniz de geliştirici merkezinden...
İsveç merkezli dünyanın en büyük saat üreticilerinden Swatch, Apple'ın giyilebilir teknoloji kategorisindeki ürünü iWatch ile piyasaya girişinin kolay olmayacağını söylüyor. Aslında konu marka isminin kendilerine ait olduğu iddiası. (daha&helliip;)
Apple giyilebilir teknoloji kategorisindeki hamlesi olarak anılan akıllı kol saati için isim bile henüz net değildi. Ancak binlerce teknoloji sever bu alanda gelecek ürün için iWatch ismini çok benimsemişti. Apple da buna duyarsız kalmadı ve isim hakkı için çalışmalara başladı. (daha&helliip;)
Apple sürekli yeni arayışlar içerisinde. Aldığı patentler, yeni yerleşkeler, iWatch vs derken başka alanlarda da teknolojisini konuşturmak için sürekli çalışıyor. Bir süre önce gündeme gelmişti mobil sağlık ve fitness konusu. Spor alanındaki bu izleme adımları iWatch ile çok daha kullanışlı hale geleceği aşikar. Henüz iWatch konusunda bir gelişme yok. Beklenenden...
Mobil teknolojinin hızla gelişmesi taşınabilirliğin yanında bir de aksesuar olarak giyilebilir teknolojileri de geliştirecek. Bu konuda hem saat hem de gözlük üzerine çalışmalar devam ediliyor. Saat konusunda Apple'ın girişimleri uzun süredir biliniyor. Henüz isim açıklanmış olmasa da Apple takipçileri kendi isimlerini bulmuşlar ve akıllı saat'e iWatch demişlerdi bile. (daha&helliip;)
Apple'ın en yeni ve en fazla ses getirmesi bekelenen ürünlerinden biri olan iWatch, bildğimiz kol saatlerini akıllı kol saatlerine çeviyor. Daha detaylı açıklamak gerekirse, iWatch kol saati dizaynında bulunun ve içerisinde iPhone konsepti bulunan bir cihaz. Apple'ın iWatch çalışmaları ile ilgili bir çok dedikodu dönmekte fakat bu ürünler hakkında en sağlam haber Apple'a...
Söz konusu Apple olunca her çıkaracağı ve çıkardığı ürünün olay olması kaçınılmaz oluyor. Sansasyon yaratan yeni ürünü iWatch ise, çıkması hâlinde birçok saat devini çok kızdıracak ve geride bırakacak gibi görünüyor. (daha&helliip;)
Apple’ın kurucusu olduğunuzu hiç düşündünüz mü? Ne kadar eğlenceli olurdu değil mi? Çok büyük bir firmanız olsa her çıkardığınız ürün olay olsa ve sizin için her geçen gün farklı konseptler çıksa ne kadar mutlu olurdunuz peki? (daha&helliip;)
Sayfa başına git