"Lenovo" ile Etiketlenen Konular

İşleriniz için kullanabileceğiniz ve mobil oyun sektörü ile haşır neşir iseniz ve bu keyfinize keyif katmak istiyorsanız sizler için 2018 yılınnı en iyi tabletlerini listeledik. Listemiz de sadece Android tabletler oluşmuyor aksine en iyi iPad tabletler de yer alıyor. Eğer yakın bir zamanda tablet satın alacak iseniz listemizde işleriniz ve kullanım...
Lenovo geçtiğimiz yıl çok başarılı bir yıl geçirdi. Öyle ki 2013'te son çeyrekte satılan cihaz sayısı 32,5 Milyon. Bunu da saniyede 5 cihaz satışı olarak duyuruyor Lenovo Türkiye. Ben hesapladım saniyede 4.1 cihaza tekabül ediyor. :) (daha&helliip;)
IFA 2013 fuarına girmiş bulunuyoruz. Fuar 6-11 Eylül arasında gerçekleşecek. Bu fuarda kuşkusuz birçok ürün tanıtılıyor/tanıtılacak, birçok yeni gelişme bizleri bekliyor. Bunları vakit buldukça paylaşmaya çalışıyoruz. Bir de bu fuarın gölgesinde kalan tanıtımlar var. Bunlardan birisi de Lenovo'nun akıllı telefonu Vibe X oldu. IFA 2013'ün hemen öncesinde tanıtımı gerçekleştirilen ürüne...
2012 yılının mali tabloları göz önünde bulundurulduğunda oldukça çarpıcı rakamlar ortaya çıkıyor. 2012 yılının son ayına geldiğimizde Apple’ın elde ettiği kâr, tüm telefon ve bilgisayar devlerini geride bırakarak zirveye oturdu. (daha&helliip;)
Her yıl yapılan çeşitli araştırmalar sonucu tablet pazarıyla alakalı olarak çeşitli veriler elimize ulaşmakta. Bu veriler genellikle 4 farklı çeyreğe bölünerek son tüketiciyle paylaşılmakta.2012 yılının 3. çeyreğini baz alarak yapılan araştırma IDC firması tarafından yayınlandı. 2011 ile 2012 verilerinin de karşılaştırıldığı bu araştırmada karşımıza çok ilginç sonuçlar çıktığını söyleyebiliriz. (daha&helliip;)
Sayfa başına git