"Nokia" ile Etiketlenen Konular

Microsoft'tun eski CEO'su Steve Ballmer, Twitter'a katıldı. Ardından selfie furyasından bir resim paylaştı. Ancak tweet'teki ayrıntı birçok hayranı tarafından gözden kaçmadı. (daha&helliip;)
Piyasadaki telefon ve cihazların çok büyük çoğunluğu Android işletim sistemini kullanıyor. Buna tezat oluşturacak neredeyse iki marka var. Biri herşeyini kendisi yapmaya çalışan Apple, diğeri ise Microsoft'un gölgesinde ilerleyen Nokia. Apple tüm cihazlarında iOS işletim sistemi kullanırken, Nokia ise Windows Phone işletim sistemini kullanıyor. (daha&helliip;)
2013 yılının son günlerindeyiz. Biliyorsunuz bu günlerde son bir yılın çeşitli analizleri yapılır. Her sitede kategorisine göre farklılık gösteren bir analiz bulabilmeniz mümkün. Biz de akıllı telefon piyasasında 2013 yılı nasıl geçti? EN diye tarif edebileceğimiz şeyler neler bunlara değinmeye çalışacağız. Listedeki ürünler aslında birçok teknoloji sitesinde rastlanabilecek ürünler. Çünkü...
Kabolsuz şarj teknolojisi artık hayatımıza girmeye başladı. Özellikle Nokia Lumia modellerinde yer alan teknoloji bazen gercekte kullanışlı hale gelebiliyor. (daha&helliip;)
Kavisli ekran teknolojisi her ne kadar yeni olsa da birçok marka bu teknolojinin peşinde koşar durumda. Aslına bakarsanız henüz kullanım alanına dikkat ettiğimizde, özellikle mobil cihazlarda nasıl bir ergonomi sağlayacağını anlamış değilim. Ancak teknoloji teknolojidir, bu gün işe yaramasa da ileride hiç ummadığımız şekilde kullanılabilir diye ilgimizi çekmiyor değil. ...
Nokia'nın beklenen etkinliği 22 Ekim itibariyle gerçekleşti. Etkinlikte 2 yeni model tanıtıldı. Nokia Lumia 1520 ve 1320. Lumia ailesinin 2 yeni üyesi Abu Dabi Nokia etkinliğiyle gün yüzüne çıktı. Nokia Lumia 2520 tabletde etkinlikte tanıtılan ürünler arasındaydı. Özellikle Lumia 1520 uzun süredir konuşulan, beklenen bir üründü. Biz de detayları aktarıyoruz....
Yıllardır akıllı telefon piyasasında taklitçilik revaçtadır. Her ne hikmetse şimdiye dek yapılan birçok üründe apple esintilerini görmek mümkün. Özellikle Samsung ürünleri bir dönem tam bir apple çakması olarak nitelendirilebilirdi. Şimdilerde Nokia taklit edildiğini savnuyor. Savunduğu taklidi duysanız inanın gülersiniz. (daha&helliip;)
Birçok yerde Microsoft'un Nokia'yı satın aldığına dair başlık ve haberler duyuyorsunuz. Ancak bu tam bir satın alma değil. Kiralama desek sanıyorum daha güzel olur. Çünkü Microsoft Nokia'nın 10 yıllığına Lumia markasını ve akıllı telefon üretimini satın aldı. (daha&helliip;)
Nokia Lumia 925 geçtiğimiz ay Londra'da düzenlenen etkinlikle tanıtılmıştı. Biz de Nokia Lumia 925'in özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Nokia özellikle Lumia serisiyle kötü gidişini biraz olsun dur diyebilmişti. Zaten Lumia'nın, Nokia'nın en başarılı ailesi konumunda olduğu da birçok otorite tarafından ve satışlardan kabul görüyor. (daha&helliip;)
Aslına bakarsanız bu yazımızda Lumia 920 adına çok birşeyden bahsetmeyeceğiz. Sadece windows phone youtube hesabında paylaşılan eğlenceli bir video'yu sizlere de izletmek istiyoruz. Belki izleyenleriniz vardır fakat izlemeyenler için biz de paylaşmak istedik. (daha&helliip;)
Sayfa başına git