"youtube" ile Etiketlenen Konular

Felix "PewDiePie" Kjellberg Youtube yayıncısı 2014 yılında rekor kazanç elde etti. Youtube Gamer'lerin öncüsü, ilk Youtuber'ler den birisi ve halende en popüler oyun ve eğlence kanalına sahip PewDiePie 2013 yılında $4 Milyo Dolar kazanmıştı. 2014 yılında ise bu rakamı neredeyse ikiye katlayarak $7.4 Milyon Dolar kazandı. Genellikle telif hakkı olmayan, basit, flash...
Giyilebilir android teknolojisi Android Wear'e Youtube uygulaması çıktı. Telefonunuzdan ister müzik, istersenizde videolarınızı izleyebilirsiniz. Hans Kratz ve Dennis Strein'in geliştirdiği Android uygulaması ile müthiş bir deviri başlatmış durumda. Bu iki yapımcının Android Wear için Gmail ve Browser geliştirdiğini de belirtelim. Android Wear Youtube uygulaması tanıtım videosu: Telefonunuzdan Youtube ile video izlerken, telefon konuşması yapabildiğinizi...
Henüz haber kesinlik kazanmış olmasa da sağlam kaynakların haberine göre çoktan imzalar atılmış bile. Online oyun stream ağı Twitch ile Google arasında el sıkışılmış ve imzalar atılmış. Yakında ilan edilmesi bekleniyor satın almanın. (daha&helliip;)
Özellikle Wifi ağının zengin olduğu bölgelerde farklı müzikler dinleyecek veya birine dinleteceksek hemen elimize telefonumuzu alıyor ve Youtube'dan istediğimiz klibi bularak oynatmaya başlıyoruz. Sonra ne mi oluyor? Tuş kilidimiz kapandığı anda müziğimiz de sona ermiş oluyor. İşte bunu ortadan kaldırmak ve pahalı iOS cihazımızla rezil olmadan arka planda müzik dinleyebileceğimiz...
YouTube yeniden yasaklanmış ve 27 Mart 2014 tarihinden beridir proxy/dns ayarlamaları yapılmadan girilemiyordu. Üstelik google dns gibi bazı dns'lerle de erişim engellenmişti. Yani girmek için biraz daha çaba sarfetmeniz gerekiyordu. (daha&helliip;)
4K çözünürlük hakkında daha önce kısa bilgiler vermiştik. Yeni ve çok daha kaliteli görüntü performansı sunan 4K'ya ilk geçen video sitesi YouTube oldu. En yüksek çözünürlük olarak Full HD (1080p) sunan video sitesi şimdi yeni bir seçenekle kullanıcılarına daha kaliteli video izleme imkanı sunuyor. (daha&helliip;)
Her yıl gelenek halini alan google'un yıllık videosu bu yıl da yayınlandı. YouTube'da yayınlanan videoda 2013 yılında Google arama motoru ve platformlarında neler arandı, en çok neler tıklandı vs analizlerin olduğu genel bir bakış açısı görsel hale getirildi. (daha&helliip;)
iOS kullanıcılarının yıl içerisideki kullanımlarıyla oluşan en iyiler, yine meraklı bekleyişin ardından belli oldu. Her yıl sonu itibariyle bu liste yayınlanıyor ve konuşuluyor. iOS kullanıcılarının yıl içinde en çok indirdiği; film, uygulama, müzik ve kitaplardan oluşuyor. (daha&helliip;)
Sonbaharda çıkması beklenen bir Apple ürünüde hiç şüphesiz Mac Pro. Başarılı bilgisayarın yeni modeli için heyecan giderek artarken Apple'ın bu ürüne reklam filmi çekmesi heyecanı 2 kat artırdı. Potansiyel Mac alıcıları için şimdiden kolları sıvayan Apple, ürünü hakkındaki güzel reklam filmini YouTube sayfasından yayınladı. (daha&helliip;)
Youtube ve Youtube Capture iPhone ve iPod Touch'lar belki en fazla indirilen uygulama listesinde ilk ona koyabileceğimiz uygulamalar. YouTube'a daha kolay video yükleme imkanı sağlayan YouTube Capture uygulaması, artık yeni güncellemeleri ile beraber iPad'lerde de kullanılabilir duruma geliyor.. (daha&helliip;)
Sayfa başına git