Evasi0n 1.4 İle iOS 6.1.2 Jailbreak Yapın

Evasi0n 1.4 İle iOS 6.1.2 Jailbreak Yapın
20 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 1.601 kez okundu.

Apple’ın iOS 6.1.2 sürümünü çıkarmasının ardında başlıca iki sebep yatmaktaydı: Exchange takvim hatası ve passcode hatası. Bu hataları gidermek adına çıkan iOS 6.1.2 sürümünün Jailbreak aracı olan evasi0n 1.4’de hızlı bir şekilde kullanıcılara sunuldu.

evasi0n-download

Şanslıyız ki, iOS 6.1.2 güncellemesi ile birlikte Evasi0n Jailbreak aracının kullandığı açıklar kapatılmadı ve Jailbreak işlemi kolay bir şekilde yapılacak. Eğer henüz Jailbreak yapmadıysanız, yapmamanız için herhangi bir sebep yok. Evasi0n 1.4 sürümünü indirin ve Jailbreak keyfinin tadını çıkarın.

Eğer hâlihazırda iOS 6.1.2 sürümüne geçiş yaptıysanız, sayfanın altında bulunan evasi0n 6.1.2 sürümünü indirin ve Jailbreak işleminizi tamamlayın. Eğer güncelleme yapmadıysanız ve cihazınız Jailbreak yapılmışsa, indirmeniz için hiçbir sebep yok.  6.1.2 desteği dışında evasi0n 1.4 sürümünde hiçbir değişiklik yok.

Yine de eğer iOS 6.1.1 veya altı bir sürüme sahipseniz, cihazınızı güncellemeniz sizin faydanıza olacaktır. Jailbreak işlemi için şu adımları takip etmelisiniz: Cihazınızın yedeğini alın > Cihazınızı iOS 6.1.2 sürümüne güncelleyin (iTunes üzerinden güncellemek her zaman daha kesin sonuç verir) > evsi0n 1.4 jailbreak aracını kullanarak Jailbreak yapın.

Evasi0n ile nasıl Jailbreak yapacağınızı bilmiyorsanız, Elmadoktoru’nu takip ederek öğrenebilirsiniz. Sağ taraftaki arama kısmından evasi0n ile nasıl Jailbreak yapıldığını arayıp bulabiliriniz.

Evasi0n 1.4 sürümünü indirmek için:

Windows: https://evad3rs.box.com/shared/static/eesitqovp4ac444txvau.zip

Mac: https://evad3rs.box.com/shared/static/flvifqy9csegg2dyk79n.dmg

Linux: https://evad3rs.box.com/shared/static/f6llokbz8k2a3ag08d54.lzma

Etiketler:

Evasi0n 1.4 İle iOS 6.1.2 Jailbreak Yapın Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Thoamros dedi ki:

  6.1 sürümünde evasion jailbreak kullanırken bir takım sorunlar yaşamıştım. Bu yeni sürümde giderilmiş midir acaba?

 2. serhatt dedi ki:

  son güncellemeyle havadurumu açılmıyor

 3. __YeA dedi ki:

  Teşekkürler paylaşım için saolun 😉

 4. genelizleyici dedi ki:

  ”the atteched device has a backup password set. you need to disable the backup password in itunes before you can continue.
  start itunes, remove the backup password and start this program again” arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşıyorum jailbreak yapmaya çalışırken ne yapmam gerekiyor

 5. mardin dedi ki:

  geri yükle hatası veriyor iphone 5 te

 6. by.is0 dedi ki:

  iyi günler yurt dısı bı ıphone 3 gs var elımde cıhazı 6.1.2 ye yukseltmısler bu cıhaza surum dusurtmek ıcın shsh kaydı almak ıstıyorum anck tınyumralledan alamıyrum jaılbreakte yapamıyorum cunku cıhaz aktıf degıl yardımcı olurmusunuz

 7. ibrahim halil dedi ki:

  s.a arkdşlR iphone 5 i mi az önce güncelleme yapıp 6.1.2 ye yükselttim.daha sonra jailbreakı yüklemeye çalıştım fakat ) hmm:restore failed (-250)?! diye hata veriyor.ne yapmam gerekir yardımcı OLABLECEK VARSA sevinirim..

Sayfa başına git