Facebook Messenger Uygulaması Görüntülü Görüştürecek

Facebook Messenger Uygulaması Görüntülü Görüştürecek
12 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 8.437 kez okundu.

Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni iOS Facebook Messenger uygulamasının kod yapısını inceleyen iOS hacker’ları kodlar arasında tespit ettikleri bir sekmede görüntülü görüşme özelliğinin izlerini buldu. Facebook Messenger uygulaması şu an için sadece arkadaşınız yahut belli bir arkadaş grubu ile anlık mesajlaşma özelliği şeklinde çalışmasına rağmen içeriğindeki bu aktif edilmemiş özellik ilerleyen zamanlarda Facebook Messenger uygulamasına yeni bir ivme getirebileceği konuşuluyor. 9to5Mac ve How To Arena teknoloji sitelerinin ilk olarak haber yaptığı Facebook Messenger’da bulunan bu özellik uygulamanın gelecek sürümlerinde aktif edildiğinde anlık mesaj ve fotoğraf paylaşımı özelliklerinin yanında Facebook’a çok şey katacağı düşünülüyor.

Facebook Messenger for iOS and Android

Bilineceği üzere Facebook özellikle mesajlaşma ve sohbet özellikleri üzerinde hayli aktif bir şekilde çalışıyor bu çalışmanın son adımı da iOS ve Android tabanlı cihazlara kazandırdığı Facebook Messenger uygulaması oldu. Skype ile yapılan anlaşmanın ardından mobil görüntülü görüşme hizmeti verecek bir mobil uygulama zaten bekleniyordu, gizli özelliğin hackerlarca ortaya çıkarılmasıyla tahminlerin de ötesine geçildiği anlaşıldı.

Kaynak: ComputerWorldTurkiye

Etiketler:

Facebook Messenger Uygulaması Görüntülü Görüştürecek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. seyhan dedi ki:

    tablet aldim tek kamerali facede goruntulu konusma yapamiyorum goruntulu arama yaziyor tikladigim da linge girin seklinde baska bir sey cikiyor tek kamerali oldugu icin mi acaba yada bir program mi yuklemem gerekiyor ilginiz icin tesekkurler

  2. İrfanTR dedi ki:

    seyhan kullanıcısına

    indirtmek istedigi dosya exe uzantili yani windows platformu için su anda bildigim kadari ile android videolu görüşme destegi yok faceebookun ama skype mesennger viber gibi uygulamalarla görüntülü konusabilirsiniz.

Sayfa başına git