Facebook’tan iOS Cihazlara Kamera Uygulaması

Facebook’tan iOS Cihazlara Kamera Uygulaması
28 Mayıs 2012 tarihinde eklendi, 1.806 kez okundu.

Instagram’ı 1 milyar dolar karşılığında satın alan sosyal medya sitesi, kendine ait “Facebook Camera” adında bir iOS uygulamasını piyasaya sürerek herkesi şaşırttı. Aynı Instagram’da olduğu gibi fotoğraf çekme, fotoğraflara filtreler uygulama ve toplu halde Zaman Tüneli’ne aktarma gibi özelliklere sahip uygulama, Facebook’un kendi ekibi tarafından geliştirildi.Uygulamanın belki de en çarpıcı özelliği aynı anda birden fazla fotoğrafı hız kaybı yaşamadan istenilen yere aktarabilmesi. Bunun yanı sıra uygulama aynı anda birden çok fotoğrafa filtre uygulayabildiği gibi, kullanıcılara arkadaşlarını etiketleme özelliğini de sunuyor. Facebook’un Instagram’ı satın almasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, böyle bir hamle yapması ilk etapta akla çok yatkın gelmiyor.

Facebook iOS Kamera Uygulaması

Fakat, Facebook’un piyasadaki en büyük rakibini satın aldıktan sonra böyle bir hamle yapması, yakın zamanda Instagram’ın pabucunun dama atılacağın ve Facebook Camera uygulamasının bu alanda tek marka olacağını düşünmek çok da mantıksız olmaz. Henüz App Store Türkiye için kullanıma açılmayan uygulamayı, ABD App Store üzerinden bu uygulamayı indirip deneyebilirsiniz. Jailbreak yapılmış cihazlar uygulamayı Installous uygulaması üzerinden indirip kullanabilirler.

Facebook Camera

Kaynak: Haber7.Com

Blog’umuza ait son güncellemeleri Twitter veya Facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz

Etiketler:

Facebook’tan iOS Cihazlara Kamera Uygulaması Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. uteymur dedi ki:

  buda linki; http://turbobit.net/zeejqd8ombmv.html

  Jailbreakli cihazlar için

 2. deli oğlan dedi ki:

  bi halta yaramaz gerek yok uğraşmayın

 3. mutlu dedi ki:

  instagram dan bağımsız bir app(lication) bir kere. Tamamen facebook ile ortak bir platformda fotograflara hızlı ulaşma, likelama, ve paylaşma üzerine oldukça seri bir application üstelik indirmek için J.B. de şart değil. Appel storedan ücretsiz ABD hesabı (yani kredi kartsız ABD hesabı) açmak mümkün. Ben bu şekilde edindim bu applicationı ve şu an kullanıyorum internette biraz araştıranın kolayca yapabileceği bir alternatif yol.

  ABD hesabı açmak isteyenler google’dan kredi kartsiz itunes abd hesabi acmak şeklinde arama yapabilir

Sayfa başına git