HP Touchpad Tekrar 100$ Fiyatla Ebay’de Satışta

HP Touchpad Tekrar 100$ Fiyatla Ebay’de Satışta
12 Aralık 2011 tarihinde eklendi, 674 kez okundu.

Ani bir kararla TouchPad adı altında tablet üretimine geçen, daha sonra yine ani bir kararla üretimden vazgeçen HP şimdi de stokları temizlemek üzere arayışlara girdi. Klasik yöntemlerden farklı bir yol izleyen HP, envanterdeki cihazları eBay üzerinden satışa çıkarma yolunu seçti. Satışa çıkarılan ürünlerin tamamının ise “elden geçirilmiş” (refurbished) modellerden oluşması dikkat çekiyor. 16 ve 32 GB’lık modellerin fiyatları ise 100 ve 150 dolar olarak açıklandı. HP, donanım üretimine son vereceğini açıklamasına rağmen kısa bir süre önce webOS güncellemesi yayınlamıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan bir HP yöneticisi ise işletim sisteminin geliştirilmesi için geliştirme takımının çalışmalara devam ettiğini açıklamıştı.

Hp Touchpad

HP’nin elden geçirilmiş tablet satışları 11 Aralık itibarıyla, kullanıcı başı en fazla 2 tablet olmak üzere başlayacak. Hp Touchpad’lere Android işletim sisteminin de port edilebildiği düşünülürse bu fiyatlara çok kaliteli donanıma sahip bir cihaza sahip olmak hayli çekici bir diğer neden olsa gerek. Hp’nin eBay satış sayfası ve ürüne buradan erişebilirsiniz. Ancak Amerika dışına kargolama yapmadıklarını farkedeceksiniz bu sebeple bir tanıdık yahut amerika adresi sağlayarak ürün getirtme sitelerinden ürüne sahip olabilirsiniz.

Kaynak: ComputerWorldTurkiye

Etiketler:

HP Touchpad Tekrar 100$ Fiyatla Ebay’de Satışta Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. yahya GÜNGÖR dedi ki:

  Acaba ebay türkiyiye satış yapıyor mu. ilk tabletini alacak ve tabletler hakkında hiç bir bilgisi olmayan biri olarak almamı tavsiye eder misiniz.

  Birde bilgisayar deyince masaüstü ve diz üstü bilgisayardan başka bişi bilmeyen bir neslin temsilcisi olarak bu tablet meselesini biraz açsanız bloğunuzda.
  Nedir ne değildir.
  teşekkürler

 2. elmadoktoru dedi ki:

  Hayır yahya amerika sadece, ya bir tanıdık yahut da amerika adresi temin eden siteler üzerinden adres temin edilip alınabilir

 3. yahya GÜNGÖR dedi ki:

  Almanya olmaz mı?

 4. elmadoktoru dedi ki:

  Verdiğim linkten gönderim yaptıkları yerleri görebilirsiniz ama sadece amerika mevcut sanıyorum

Sayfa başına git