iOS 5.0.1 Corona Untethered Jailbreak iBooks Fix

iOS 5.0.1 Corona Untethered Jailbreak iBooks Fix
12 Ocak 2012 tarihinde eklendi, 1.026 kez okundu.

iOS 5.0.1 untethered jailbreak yapan kullanıcılar iBooks ile ilgili bir takım sorunlar yaşaması üzerine iOS 5.0.1 untethered jailbreak uygulamasının Cydia’dan yüklenebilen sürümü olan Corona jailbreak uygulaması güncellenerek iBooks sorununun da giderildiği duyuruldu. Bir önceki sürümü ile tethered olan jailbreak uygulamasını Corona ile untethered olarak yükseltenler ile diğer metod olan Redsn0w untethered jailbreak ile cihazlarını jailbreak yapan kullanıcılar iBooks ile ilgili sorun yaşıyorlarsa güncellenen ve iBooks açılmama veya kendiliğinden kapanma gibi sorunların giderildiği Corona’nın bu güncellemesini uygulayabilirler.

iBooks Fix

Corona untethered jailbreak konusunda bilgisi olmayan kullanıcılar Cydia Üzerinden iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak Yapmak konusundan ayrıntılı bilgiye erişebilirler. Tabi cihazlarını henüz jailbreak yapmamış kullanıcılar Redsn0w jailbreak sabit konusundan bilgi alabilirler. Corona jailbreak metodunu kullanan kullanıcılar Cydia’dan güncellemeleri kontrol ettiklerinde corona güncellemesini yükleyebilirler.

Gelişmeleri anlık olarak takip etmek için Twitter veya Facebook sayfamızı da kullanabilirsiniz.

Etiketler:

iOS 5.0.1 Corona Untethered Jailbreak iBooks Fix Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. sercan dedi ki:

  iyi de bu corona nın şu an ki güncel yani bizim yüklememiz gereken sürümü nedir ! ben baktım cydia da 1.0-3 var.

 2. levocil dedi ki:

  Merhaba,
  iphone 4 ios 5 cihazımı redsn0w ile untethered jailbreak yapmıştım. iBooks sorununu çözmek için bahsi geçen fix’i uyguladım fakat cihazım loop’a girdi restore etmek ve jailbreak’i yenilemek durumunda kaldım. Her şeyde bir hayır vardır derler önceki jailbreak’te olan ve iBlacklist uygulamasının neden olduğu “gelen sms springboard crash” sorunum ortadan kalktı. iBooks da şimdilik eksik kalsın. İyi günler dilerim.

 3. elmadoktoru dedi ki:

  Tam bir çözüm için bu tip jailbreak sonrası sorunlar zamanla düzeltiliyor.

 4. Hyt dedi ki:

  sen niye bu kdar karmasik anlatir olmussun dostum,Jailbreak 4S ios 5.0.1 windovs budur de yaw.Ayrica hicbiri 4S’i jailbreak etmiyor !!!

 5. elmadoktoru dedi ki:

  Valla biz nmeyi nasıl yazarsak yazalım her şey sizlerin neye ne kadar kabiliyetiniz olduğu ile de alakalı olduğunu unutmayalım. Konuda iPhone 4S jailbreak yazdığını ben göremiyorum siz görmüş olmalısınız ki 4S jailbreak yapmıyor diyorsunuz. Zahmet edip ana sayfada yayınlanmış jailbreak anlatımlarına da bakmıyorsanız yapabileceğimiz pek bir şey yok sizin için http://www.mmcn.org/jailbreak/absinthe-ile-iphone-4s-ve-ipad-2-jailbreak.html konusundan iPhone 4S için faydalanabilirsiniz.

Sayfa başına git