iOS 7.1 şarj tüketimi konusunda nasıl?

iOS 7.1 şarj tüketimi konusunda nasıl?
24 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.162 kez okundu.

iOS 7.1 güncellemesiyle birçok kullanıcı aslında rahat bir nefes almıştı. Bununla ilgili hem geri dönüş alıyor hem de kendi tecrübelerimizle bunu görebiliyoruz. Peki ama geçtiğimiz hafta yayına giren güncellemeyle kullanıcılar hız ve performans konusunda rahatlarken, şarj konusunda ne alemdeler?

Özellikle iPhone 4 kullanıcıları gerçekten gözle görülür bir hızlanma yaşadı. iPhone 5 ve 5S kullanıcılarının cihazları zaten hız sorunu yaşamıyorlardı. Gelen güncellemeyle en azından daha stabil bir işletim sistemine kavuştular. Donmalar, kilitlenmeler felan çok daha az yaşanıyor diyebiliriz.

iOS 7.1 battery life

Yapılan haberlerin bazılarında gördük ki; Gelen güncellemenin şarj tüketimini çok kötü etkilediği yönünde şikayetler felan varmış. Genel anlamda çok fazla bir değişiklik farketmedik biz. Bize geri dönüşlere baktığımızda da şarj konusunda değil ama performans konusunda çok harika bir iyleşme yaşandığı söyleniyordu.

Şarj konusunda genel olarak iyi veya kötü anlamda bir değişiklik farketmedik doğrusu. Bu konuda da yeterli bir geri dönüş de alamadık. Bu yüzden sizden bu konuda geri dönüş bekliyoruz.

iOS 7.1 güncellemesiyle şarj tüketiminde nasıl bir değişiklik yaşadınız?

Etiketler:

iOS 7.1 şarj tüketimi konusunda nasıl? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. K_E_M_O dedi ki:

    iPhone 5S 7.1 ile şarjım 7.0.6’ya göre daha iyi gidiyor. 7.0.6 iken JB vardı belki de ondan kaynaklıdır bilmiyorum tabi ki.. 🙂

  2. kullanıcı dedi ki:

    iphone 4 kullanıyorum ios 7 ye ios 5 ten yükselttim baya bi kademe atlatmış gibi gözüksemde ilk başlarda bana baya bi kademe düşürmüş gibi geldi şarj inanılmaz derecede çabuk bitiyordu ios 7.0.1 de ama 7.1 inanılmaz iyi gitmeye başladı ve artık şarjımı bitirmek için ugraşıyorum 🙂

Sayfa başına git