iOS 8.1.2 güncellemesi yayınlandı!

iOS 8.1.2 güncellemesi yayınlandı!
10 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.885 kez okundu.

Apple, birkaç saat öncesinde kullanıcılar için içerisinde bazı bugları düzelten ve ve geliştirmeleri içeren yeni bir güncelleme, yani iOS 8.1.2’yi yaınladı. Özellikle zilseslerinde çıkan sıkıntılarla ilgili sorunu ortadan kaldıracağı söylenen güncelleme içerisinde öyle çok büyük yenilikleri barındırmıyor. Cihazınızda güncellemeyi görmeniz ülkemize daha geç ulaştığı için biraz zaman alabilir. iOS 8.1.2 Güncellemesini kontrol etmek için ise Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsüne girebilir veya ayrıca iTunes yazılımı üzerinden güncellemeleri denetleme seçeneğini deneyebilirsiniz.

Tabii bu güncelleme ile birlikte asıl merak edilen elbette Jailbreak’in durumunun ne olacağı. Yabancı medya üzerinde yer alan kaynaklarda da belirtildiği üzere 8.1.2 sürümüne geçiş yapan kullanıcılar TaiG’in aracını kullanarak cihazlarını tekrardan Jailbreak’li hale getiremiyor. Eğer cihazınızı Jailbreak’li şekilde kullanmaya devam etmek istiyorsanız, Apple’ın bu güncellemesini es geçebilirsiniz.  Ayrıca ufak bir güncelleme olması ve içerisinde önemli baskın değişiklikler barındırmaması nedeniyle Jailbreak kullanıcılarının yeni bir Jailbreak haberi gelene kadar şuanki sürümlerinde kalmaları önerilir.

Etiketler:

iOS 8.1.2 güncellemesi yayınlandı! Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. İbrahim dedi ki:

    ios.8.1.1 tekrar Dönme gibi bir durum yok mu acaba jeilbreaki tekrar yüklemek için varsada ne yapmam Lazım. Teşekkürler

    1. Burak Göç dedi ki:

      iOS 8.1.2 için Jailbreak aracı yayınlandı, sitemizin ana sayfasına giderek nasıl Jailbreak yapacağınız ile ilgili konuya bakabilirsiniz.

Sayfa başına git