iOS 8.2 Beta 2 Sürümü Windows’ta Nasıl Jailbreak Yapılır?

iOS 8.2 Beta 2 Sürümü Windows’ta Nasıl Jailbreak Yapılır?
25 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 4.003 kez okundu.

Birkaç gün önce Mac bilgisayarınızı kullanarak iOS 8.2 Beta 2 sürümünüze nasıl jailbreak yapabileceğinizle ilgili haberimizi yayınlamıştık. O konuda, PP jailbreak aracı kullanılarak Mac bilgisayarda jailbreak yapmanın yolunu anlattık fakat Windows kullanıcıları için durum biraz daha farklı. Keza Windows kullanıcıları PP Jailbreak aracını değil, TaiG aracını kullanacaklar. Hoş, sonunda iki aracın da aynı amaca hizmet ettiği bir gerçek; ikisi de iOS 8.2 Beta 1 ve Beta 2 sürümünü jaşlbreak yapmak için kullanılmakta.

Adım 1: Eğer bilgisayarınızda halihazırda bulunmuyorsa, iTunes programını kurun.

Adım 2: Buraya tıklayarak TaiG 1.3.0 sürümünü indirin ve sıkıştırılmış dosyayı masaüstüne çıkarın.

Adım 3: Restore yaparak cihazınıza iOS 8.2 Beta 2 sürümünü kurun. (resmi olarak sadece geliştiriciler için)

Adım 4: iPhone’umu Bul’u kapatın, Touch ID ve şifrelerinizi iptal edin, cihazınızı uçak moduna alın.

Adım 5: Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.

Adım 6: TaiG 1.3.0 sürümünü çalıştırın, “3K Assistant” yazan kutudaki işareti kaldırın ve Start butonuna tıklayarak işlemi başlatın.

Jailbreak işlemi devam edecek ve yaklaşık olarak 2 dakika sonunda cihazınız jailbreak yapılmış olacak. Cihazınız yeniden başladıktan sonra cihazınızı uçak modundan alın ve Cydia’yı kullanmaya başlayın.

Eğer Apple sürücüleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız yani “Can’t find Apple driver, please download and install iTunes” şeklinde bir sorunla karşılaşıyorsanız buraya tıklayarak sorunun nasıl çözülebileceğini görebilirsiniz.

Halihazırda jailbreak kullanıyor musunuz? Halen iOs 8.1.2 sürümünü mü kullanıyorsunuz, yoksa geliştirici olarak bu beta sürümüyle mi jailbreak hayatınızı sürdürüyorsunuz? Eğer halen jailbreak yapmış olduğunuz bir cihazınız varsa, tabi ki bizim önerimiz tüm kullanıcılar için yayınlanmış olan bir sürümde jailbreak yapmış olmanız.

Önerilerinizi alalım.

Etiketler:

iOS 8.2 Beta 2 Sürümü Windows’ta Nasıl Jailbreak Yapılır? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Mevlüt dedi ki:

    Ben telefonumu restore yapmak zorunda kaldım ios 8.1.3 deyim.8.2 nin beta 1 ve 2 sürümlerinin imzaları kapandı..Acaba bir çözüm yolu var mıdır jailbreak yapmam için.

  2. Anıl dedi ki:

    tabletim 8.2 olmasına rağmen şu an maalesef ki taig lede jailbreak yapamamktayım ilk defa bu kadar ihtiyacım varken olamaz böyle birşey.

  3. Eshqintechno dedi ki:

    iCloudla geri döndüre bilirsin Ayarlar➡️iCloud➡️Apple IDidini ve parolani yaz.➡️Istersen butun programlari istersen sadece birkacini etkinlestir➡️Restore olduktan sonra iki secenek gelecek iCloud Ve iTunes iClouda tikla apple idini ve parolani yaz ve ya kabloyla bilgisayrdaki iTunesa Bagla

Sayfa başına git