İOS 9.0.2 İle Hangi Sorun Çözüldü?

İOS 9.0.2 İle Hangi Sorun Çözüldü?
5 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.411 kez okundu.

Apple, yeni işletim sistemi İOS 9’da görülen çeşitli sorunları ortadan kaldırmak için son olarak İOS 9.0.2 güncellemesini kullanıcılarla buluşturmuştu. Belirli dönemlerde yeni güncellemeler yayınlayan Apple, son olarak İOS 9.0.2 güncellemesiyle karşımıza çıktı. Güncellemeden önce cihazlarda görülen en önemli sorun olan kilit ekranı açığı, telefon kilitli iken bile kişisel bilgilere erişime imkan sunuyordu.

Son güncellemeyle birlikte bu sorun nihayet ortadan kaldırıldı. Yaşanan bu sorunun dokunma işlemiyle de bağlantılı olduğunu söylememiz mümkün. Çünkü telefon kilitli iken bazı dokunma işlemlerinden sonra cihazınız kilitli olsa bile galeriye girilebiliyordu. Bundan dolayı telefona şifre koymanın pek bir anlamı kalmıyordu. Son güncelleme ile birlikte bu açık, başarılı bir şekilde ortadan kaldırıldı. Bakalım ilerleyen günlerde yeni açıklar ortaya çıkacak mı?

Etiketler:

İOS 9.0.2 İle Hangi Sorun Çözüldü? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet dedi ki:

    İphone 6+ kullaniyorum. Bu sabah guncelledim telefonu 9.0.2 kullaniyorum suan fakat app store uygulama indirmiyor. Ne yapmam gerekiyor yardimci olur musunuz?

Sayfa başına git