iPaStore Açıldı

iPaStore Açıldı
1 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 4.371 kez okundu.

Installous’u kullanmak isteyen kullanıcılar, bir süredir erişim sağlayamıyorlar. Bunun sebebi de Hackulous ekibinin fazla ilgilenemediklerini belirterek sistemi kapatmış olmaları.

ipastore

Korsan uygulama devinin kapanmış olması birçok kullanıcıyı üzdü. Peki, bundan sonra ne olacak? Hiç üzülmeyin Installous’un alternatifleri var.

Daha önceden beri birçok kullanıcının Installous alternatifi olarak kullandığı 25PP programı, Çince olması nedeniyle sıkıntılar yaşanmasına neden oluyordu. Durum böyle olunca bir diğer Installous alternatifi olan iPaStore cihazlarda yerini aldı.

Her ne kadar yeni bir uygulama olsa da, kullanıcıların destekleriyle installous’un yerini kısa sürede alacağı gözüye bakılmakta.

İpastore.me internet sayfasında bulunan forum aracılığıyla kullanıcıların geri bildirimlerini alan geliştiriciler, kullanıcı yorumları doğrultusunda geliştirmeleri yapacaklar.

iPaStore uygulamasını cihazınıza indirmek için Cydia’da Xsellize reposunun bulunması gerekiyor. Eğer cihazınızda Xsellize reposu ekli değilse, http://cydia.xsellize.com adresini kaynak olarak eklemeniz gerek.

Ara yüzünün Installous’a benzemesi, kullanıcıları pek yormayacak gibi görünen iPaStore’dan indirdiğiniz uygulamaları cihazınızda iTunes ile senkronize bir şekilde kullanabilmeniz için AppSync uygulamasının cihazınızda bulunması gerek.

Uygulama indirme bağlantılarına girdiğinizde çıkan rahatsız edici reklamları engellemek için Adblocker uygulamasını  http://ihacksrepo.com reposundan indirebileceğinizi de bilgi olarak verelim.

Etiketler:

iPaStore Açıldı Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. FreeApple dedi ki:

  iPaStore uygulamasinı Cydia’dan verilen repoyu kullanarak Apple iPad2’ye yukledim. Fakat home,collection ve search kısımlarınin hicbirinde uygulama gorunmuyor. Sebebi ne olabilir?

 2. cem bilgili dedi ki:

  iyi günler bende iphone 3gs 6.0.1 523 yüklü
  deddiniz gibi appscyn kurdum ama itunesten oyun attımda oyuna açtımda oyun kapanıyor neden

 3. Ömer taşkoparan dedi ki:

  Aradım aradım ama ipastrore diye bi program bulamadım ipa installer buldum burdan da indirdiğim dosyaları yüklerken hata veriyor lütfen yardımcı olun.

 4. hakan 1414 dedi ki:

  ipasstore açıldı yükledim fotoğraf uygulamasını indirdim fakat dowload kısmında ınstall a tıklayınca program kapanıyor

Sayfa başına git