iPhone 5 Çin’in En Büyük Alışveriş Sitesinde Satışta

iPhone 5 Çin’in En Büyük Alışveriş Sitesinde Satışta
12 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 722 kez okundu.

Bir cihaz düşünün, resmi olarak henüz adı, tasarımı ve özellikleri açıklanmamış olsun ve bu cihazı birileri ön ödemeli şekilde satışa sunsun, para ödermiydiniz? Söz konusu cihazımız Apple’ın muhtemelen Ekim ayı gibi lansmanını yapacağı yeni nesil iPhone bir başka deyişle iPhone 5 olunca değişir mi? Cevapları kişiye göre değişmekle beraber bu satış konusu şaka değil gerçek. Çin’in en büyük e-ticaret platformlarından birisi olan TaoBao iPhone 5 satışını ön sipariş şeklinde başlattı bile. Sitenin ön siparişle açmış olduğu satış ilanında iPhone 5 konsept tasarımlarından bir tanesi kullanılarak sözde bir takım teknik özellikleri sıralanarak ön sipariş ile satışa sunulmuş.

iPhone 5 Ön Sipariş

Tüketiciler ne kadar güvenebilirler bilinmez ancak özellikle uzak doğuda iPhone’a karşı olan ilginin ne kadar yüksek olduğunu düşünürsek uyanık TaoBao sitesinin hatırı sayılır bir ön sipariş alabileceği gerçeğini de göz ardı etmiyorlar.

Blog’umuza ait son güncellemeleri Twitter veya Facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Etiketler:

iPhone 5 Çin’in En Büyük Alışveriş Sitesinde Satışta Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. slmn_azz dedi ki:

  fiyatı bu sitedeki ile oranlıtı olursa benim hayalden öteye geçemez:)

 2. elmadoktoru dedi ki:

  iPhonelar her zaman ayni fiyattan satilir mesela 4S ne kadar ise su anda iPhone 5 o fiyata olacaktir tabi Turkiye fiyati her zaman cok yuksek olur o baska.

 3. slmn_azz dedi ki:

  çıkış tarihini sabırsızlıkla bekliyorum sayenizde….umarım son üründen hem fiziksel hemde iç donanım olarak daha fazla
  artıları olan bir ürün çıkar.

Sayfa başına git