iPhone PC Suite 2.9.35

iPhone PC Suite 2.9.35
8 Ekim 2010 tarihinde eklendi, 1.261 kez okundu.

iPhone PC Suite adından da anlaşılacağı gibi iPhone için iTunes‘e alternatif ve çoğu yönden onun tekelinden sizi kurtaracak ücretsiz ve gayet başarılı bir senkronize programıdır. Bu program aracılığı ile cihazınıza iTunes’ten farklı olarak Wifi üzerinden kablosuz da bağlanabileceğiniz gibi USB bağlantısı ile de bağlanıp veri alış verişi yapabilirsiniz. Belki ilk kurulum sonunda size biraz zor gibi gelebilir ama hiç değil, bir kere yabancılığınızı attınız mı tamamdır.

Üstelik fonksiyonlarını tanıdıkça bence sıklıkla kullanacağınız bir program olacak. Bu programla yapabilecekleriniz iTunes ile yapabileceklerinizden aşağı kalır bir yanı olmadığını kullanarak göreceksiniz. Üstelik zil sesi oluşturma, yedekleme, program yükleme, kaldırma ve benzeri işlemleri çok daha hızlı yapabileceksiniz. Programın tek dezavantajı dil olayı ki orjinali çince olan bu program tabiki de içinde ingilizce seçeneği barındırıyor, eski sürümlerine ait türkçe dil dosyası da vardı ancak bu yeni sürümde türkçe dil dosyası sorunlu çalışacaktır. Yine de sizler için bakarım ve dönüştürebildiğim anda da onu da eklerim.

İsterseniz kısaca kurulum aşamalarına şöyle bir gözatalım; sizler aşağıdaki resimde görüldüğü gibi adım adım kurulumu yaparak kurulum sonunda da programı ingilizce olarak kullanabileceğinizi belirteyim. İlk resimden gözününz korkup da acaba biz bunu çince mi kullanacağız diye düşünmeyesiniz. Neyse, lafı fazla uzatmadan kuruluma geçelim.

Resimlerde adım adım kurulumun nasıl olduğunu gördükten sonra artık programı kurcalamak ve çözmek size kalmış benden bu kadar, tabi yazının sonunda da indirme bağlantısını bulabilir ve programı bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

iPhone PC Suite İndir

Yazar: Etiketler:

iPhone PC Suite 2.9.35 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. imch diyor ki:

    teşekkür ederiz sağolun varolun

  2. elmadoktoru diyor ki:

    Ben teşekkür ederim, sizler de sağolun

Sayfa başına git