Joomla Tema Yapımı

Joomla Tema Yapımı
15 Mart 2010 tarihinde eklendi, 957 kez okundu.

Joomla kullanıcıları, joomla ile tanışmalarının hemen ardından kendi kişisel temalarını hazırlamak merakı ile Joomla tema yapımı konusunda çeşitli çalışmalar yapmak adına kaynak arama yoluna girerler. Bu konuda derli toplu türkçe kaynak bulunmamakla beraber dağınık da olsa tema yapımı konusunda türkçe makalelere internetten ulaşabiliyorlar. Tabi bu konuda ingilizce kaynaklar hayli fazla. İşte bu yazımızda da sizlerle Joomla tema yapımı konusunda yardımcı olacak ingilizce bir video kaynak paylaşımımız olacak.

Joomla tema yapımı konusunda faydalı bir kaynak olacağına inandığımız bu video sunumu, joomla günleri kapsamında 13 şubat 2010 tarihinde düzenlenen joomla avustralya (melbourne) günlerinde Norm Douglas‘ın anlatımı ile sunulan anlatımın video’sunu izleyebilirsiniz.

Tam 77 dakikalık bu sunumda joomla tema yapımını firefox eklentisi olan FireBug, html düzenleme programı vb. ile nasıl hazırlandığını adım adım takip edebilirsiniz. Eğer videonun izlenmesi hakkında msorun yaşarsanız veya joomla avusturalya günleri’ndeki diğer sunum videolarına ulaşmak için www.realworldmediagroup.com.au/melbourne-joomla-day.html linkinden bu videolara erişebilirsiniz.

Etiketler:

Joomla Tema Yapımı Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. ahmet dedi ki:

    Joomla 2.5 Full tema deneyin bence

    http://turbobit.net/gtajy7eaujr2.html

Sayfa başına git