Yeni Bir Türk Uygulaması: Kale Benim

Yeni Bir Türk Uygulaması: Kale Benim
1 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 1.190 kez okundu.

Gün geçmiyor ki Türk geliştiriciler yeni uygulamalarla App Store ve Google Play’de yerini almasın. Türk geliştiriciler tarafından yapılan ve popülaritesi bir hayli yüksek olacağa benzeyen yeni uygulamanın adı Kale Benim.

mzl.saimxwec.320x480-75

Foursquare uygulamasını bilmeyeniniz yoktur. Bulunduğunuz mekanda check-in yapar, rozetleri toplarsınız. Aynı mantıkla gelitirilen Kale Benim uygulamasında, futbol da işin içine girdiğinde ne kadar heyecan verici olacak hiç düşündünüz mü?

Futbol heyecanını foursquare matığıyla birleştirmek isteyenlerin uygulaması olan Kale Benim ile futbol heyecanını mobil cihazlarınızda yaşayacaksınız. Takımını ne kadar sevdiğini göstermek ve bunu arkadaşlarınla paylaşmak, takımının sosyal mecrada da en büyük olduğunu ıspatlamak istiyorsanız Kale Benim uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konumunuzu kullanarak heyecanın tavan yapmasını sağlayan Kale Benim uygulamasını açtığınızda, konum servislerinizin de açık olduğundan emin olduktan sonra, amacınız etrafındaki mekanlara takımınızın bayrağını dikerek, takımının zafere ulaşmasını sağlamak olacak. Bayrağınızı diktiğiniz mekanda yeterli sayıda takımınızın bayrağı olduğunda (diğer takım bayraklarından daha fazla sayıda sizin bayrağınız olduğunda) kaleleri ele geçirerek rozetleri kapacaksınız. Dahası, harita üzerinden hangi takımların taraftarlarının hangi bölgede daha yoğun olduğunu görebilir, arkadaşlarınızın nerelere bayrak diktiğini görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz gittiğiniz her yeri ele geçirmeye çalışın, isterseniz stratejik noktaları ele geçirmeye çalışın. Maç stratejinizi belirleyerek mekanlara bayrağınızı dikin ve hem gönüllerin, hem de mekanların şampiyonu olun.

kale benim

En büyük taraftarın nerde olduğunu göstermek için çabalayacağınız bu uygulama ile;

–          Dilediğiniz kadar mekana bayrak dikebilir,

–          Harita üzerindeki kaleleri görebilir ve fethetmek için çabalayabilir;

–          Arkadaşlarınızla oynayabilir;

–          Haftalık olarak puan cetvellerini ve liderlik durumunu kontrol edebilir;

–          Ve böylelikle özel rozet ve başarı puanlarını kapabilirsiniz.

Kale Benim uygulamasını App Store’dan indirmek için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://itunes.apple.com/us/app/kalebenim/id592088547?ls=1&mt=8

Öte yandan, http://www.kalebenim.com/ internet sitesinden uygulama il ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git