Öne Çıkan Özellikleri ile Mountain Lion [Video]

Öne Çıkan Özellikleri ile Mountain Lion [Video]
13 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 563 kez okundu.

WWDC 2012‘de öne çıkan yeniliklerden bir tanesi de beklendiği gibi Mountain Lion güncellemesi oldu. Yeni Lion’da gelen bir çok özelliği sizlere düzenlenen etkinlik esnasında buradaki konudan aktarmıştık. Apple bugün Mountain Lion ve getirdiği yeniliklerin neler olduğuna dair bir video yayınladı. Video’da öne çıkan tüm özellikleri ile beraber ayrıntılı bir tanıtım videosu olarak kullanıcılar nasıl bir işletim sistemi ile karşılaşacaklarını görebilirler. Bu ay içinde 19.99$ fiyatla sunulacak olan OS X Mountain Lion‘un öne çıkan özelliklerini yazımızı devamındaki video’dan izleyebilirsiniz. İngilizce olmasına rağmen adımıza hayli keyifli bir seyir oldu.

Mac OS X Mountain Lion

Mac OS X Mountain Lion’un yeni özellikleri ile beraber nasıl buldunuz?

Blog’umuza ait son güncellemeleri Twitter veya Facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Öne Çıkan Özellikleri ile Mountain Lion [Video] Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. cemalnl dedi ki:

    Bu yeni işletim sistemindeki notification center, voice dictation gibi özellikler sadece yeni seri mac lere mi gelecek (bu retinalı airler ve prolar vs.) yoksa bütün serilere mi gelecek bununla ilgili bir bilgi var mı?

  2. elmadoktoru dedi ki:

    İlgili sürümü alan herkes kullanacak ben öyle biliyorum sadece retina ekrana has olan uygulamalar haliyle sadece ilgili modellerde olacak

Sayfa başına git