Rengarenk iPhone mu Geliyor?

Rengarenk iPhone mu Geliyor?
4 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 1.069 kez okundu.

Bilindiği üzere iPod Touch, birbirinden farklı renklerle kullanıcıların beğenisine sunulmuş, olumlu eleştiriler almış ve satış rakamları epeyce yüksek gelmişti.

renkli iphone, iphone 5s, iphone 6

iPod Touch 5. Nesil satışlarından edinilen tecrübeyle olacak, Apple’ın iPhone 5’ten sonra çıkaracağı cihazını da farklı renklerde üretmeye başlayacağı dedikoduları hızla yayılıyor. Siyah ve beyaz olarak görmeye alıştığımız iPhone, analistlerin ve uzmanların görüşlerine göre farklı renklerde ve iPhone 5s olarak Haziran ayında gelebilir.

Büyük teknoloji bloglarından aldığımız haberler doğrultusunda, Haziran ayı işaret ediliyor ve büyük ihtimal gelecek olan cihaz da iPhone 5s olacak. Doğruluğu her ne kadar teyit edilmiş olmasa da iPhone 6 ve iOS 7 bile gelebilir. Farklı renklerden oluşan iPhone’un fikrinin bile kulağa hoş geliyor olması galiba iPod Touch 5. Nesil ile bu fikri benimsemiş olmamız.

Eğer Apple’da kullanıcıları Haziran ayında yeni iPhone ile tanıştırma fikri varsa, muhtemelen en geç Nisan ayında tedarikçilere bunun siparişi verilecek, tedarikçilerden de gizli bilgiler dışarı sızacaktır. Gelmesi muhtemel olan üründe tahmini olarak 4.8 inç retina ile daha önce haberini verdiğimiz IGZO ekran ve dört çekirdekli A7 işlemci bulunacak.

Siz olsanız siyah ve beyazın dışındaki bir renkte iPhone kullanır mıydınız?

Etiketler:

Rengarenk iPhone mu Geliyor? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ali has dedi ki:

    Apple’ın siyah ve beyaz dışında renk seçeneği sunması ilgi çekebilir belki ama şahsen ben haber karşısında hiç heyecan duymadım,zaten çoğumuz kılıf kullanıyoruz,kenar rengi bile çok belli olmayacaktır.Ayrıca Apple’ın her yeni modelde milim milim yenilik/özellik sunması da sinirimi bozuyor açıkçası.Jailbreakli cihazlarda zevkle kullandığımız tweaklerden hiç değilse “olmazsa olmaz”ları bir sonraki İOS’a entegre etseler,biz de jailbreakle falan hiç uğraşmasak,IGZO’yu geçtim htc one X kalitesinde bir ekran kullansalar,Galaxy S3 kadar batarya ömrü olsa başka ihsan istemez.Tek renk de çıksa alırım.Ama Apple bu kafayla giderse mevcut cihazım iPhone 4’ten direk Ubuntu’ya geçerim

Sayfa başına git