Samsung Galaxy Tab 2 Görücüye Çıktı

Samsung Galaxy Tab 2 Görücüye Çıktı
14 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.053 kez okundu.

Apple iPad‘in en ciddi rakibi konumundaki Samsung Galaxy Tab 2 modeli tanıtıldı. 17,8 santimetre genişliğindeki tablet, Android 4.0 (Dondurmalı Sandviç) işletim sistemiyle çalışıyor ve 1GHz çift çekirdekli işlemciye sahip. Samsung’un yeni tablet bilgisayarı, hem 3G hem de kablosuz bağlantı (Wi-Fi) özelliğine sahip.  Samsung’un Hub hizmetleriyle piyasaya sürülecek olan yeni tablet, 17 milyondan fazla parçaya erişim sağlanabilecek Music Hub ve kitap okumak isteyeceklerin tercih edeceği Readers Hub’ı içerecek. Ayrıca, kullanıcıların binden fazla filmi satın alıp kiralayabilecekleri Video Hub da yeni tabletin içinde bulunacak. Galaxy Tab 2, Samsug’un AllShare Play hizmetiyle piyasaya süreceği ilk ürünü olacak.

Samsung Galaxy Tab 2

AllShare Play, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarından, Samsung akıllı telefonlardan veya üçüncü parti cloud cihazlarından tabletlerine multi medya içeriği aktarmalarını sağlayacak. Aynı işlem, evinizde olmadığınız zaman tablet bilgisayarınınızdan akıllı telefonunuza film aktarmanız gibi Samsung cihazları arasında da gerçekleştirilebiliyor.

Samsung, Galaxy Tab 2’yi Mart ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Küresle piyasada ürünün ilk olarak İngiltere’de rafları süsleyeceği belirtilirken, yeni cihazın fiyat aralığı hakkında bir bilgi yok.

Etiketler:

Samsung Galaxy Tab 2 Görücüye Çıktı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ercan dedi ki:

    bildiğin iphone ipad olmuş. sağında ses açma kapatma düğmesi hemen üstündede mute düğmesi

  2. elmadoktoru dedi ki:

    iPad dediğimiz alet zaten alanında öncü alet olması beraber taklit edilmeye en açık cihaz

Sayfa başına git