Sn0wbreeze 2.8b10 iOS 5 / 5.0.1 Jailbreak

Sn0wbreeze 2.8b10 iOS 5 / 5.0.1 Jailbreak
5 Kasım 2011 tarihinde eklendi, 973 kez okundu.

(Güncelleme: 2.8b11 sürümü yayınlandı buradan>> takip edebilirsiniz.) iOS 5 final sürümünde karşılaşılan sorunların giderileceğinin habercisi olan gelişme Apple’dan geçen gün gelmiş ve geliştiriciler için iOS 5.0.1 beta sürümünü yayınlamıştı. Üzerinden henüz iki gün geçmeden dün de iOS 5.0.1 beta 2 yayınlanmıştı. Bugün hem iOS 5.0.1 hem de iOS 5.0.2 beta sürümleri için Sn0wbreeze 2.8.b10 jailbreak tethered olarak yayınladı. Böylelikle Apple Developer hesabı olup cihazlarına iOS 5.0.2 beta sürümünü yükleyebilen iOS kullanıcıları Sn0wbreeze 2.8.b10 kullanarak jailbreak yapabilirler. Tabiki bu uygulama ile iOS 5.0 final sürümü kullanıcıları da aynı şekilde cihazlarını Sn0wbreeze’in bu sürümü ile jailbreak yapabilecekler. Yazımızın devamındaki bağlantıdan Sn0wbreeze 2.8.b10 jailbreak ile önceki iOS sürümlerini de jailbreak yapabileceğiniz diğer sürümlere de erişebilir yine aynı bağlantıdan son sürüm kontrolü de yapabilirsiniz.

Sn0wbreeze 2.8.b10 iOS 5.0.1 Jailbreak

Aşağıdaki bağlantılardan Sn0wbreeze 2.8.b10 sürümünü indirebilir ve sabit Sn0wbreeze Jailbreak konumuzdan tüm güncel sürümleri takip edebilirsiniz. Bilindiği gibi cihazınızın baseband sürümünü korumak sureti ile iOS sürümünü güvenle yükseltebileceğiniz bu metod sim kilitli cihazlar için çok önemli olmakla beraber aşağıdaki anlatım bağlantısından bu konudaki açıklamaları da okuyabilirsiniz.

  • Sn0wbreeze 2.8b10 Jailbreak [İndir] (Windows)
  • Sn0wbreeze Jailbreak Sabit Konu ve Resimli Anlatım [Konuya Git]

Etiketler:

Sn0wbreeze 2.8b10 iOS 5 / 5.0.1 Jailbreak Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. DODO dedi ki:

    Adamlar hepsine jb yapıyorlada bi şı ios5.0 sımlock sorununu çözemediler daha ne kadar beklicez ? üzerinemi düşmüyorlar sımlock için ne dersin admin?

  2. elmadoktoru dedi ki:

    Jailbreak’in yapıldığı disk ile baseband ve unlock bilgisinin tutulduğu disk (çip) farklı ve bu alana erişim için aşılması gereken şifreleme çok zor bir şifreleme. Onu aşmak da her babayiğidin harcı değil, bu konuda en yetenekli adam olan Sherif Hashim bile çok uzun zaman önce pes etti. iOS 5 bir yana uzun zamandır daha alt sürümlere de gelmedi ki bunun baseband ile alakası var biliyorsunuz.
    Yazılımsal anlamda unlock’un çıkması yıllarca zor gibi görünüyor zaten bu konuda çalışan da yok ve insanlara o zaman sim kilitli almayın gidin paranıza kıyıp kilitsiz alın diyorlar ki aslında haklılarda. Mesela 199$ sim kilitli olan bir cihaz 600$ sim kilitsiz olarak satılıyor biz ucuz olsun diyoruz ve alıyoruz o zaman da bu duruma düştüğümüzde kimseyi suçlama yahut neden uğraşmıyorlar gibi sormaya pek hakkımız kalmıyor.

Sayfa başına git