TinyUmbrella SHSH Kayıt Aracı 6.0 Sürümü Yayınlandı

TinyUmbrella SHSH Kayıt Aracı 6.0 Sürümü Yayınlandı
17 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.157 kez okundu.

iOS cihazlarında sürüm düşürme işlemleri ile beraber adı sıklıkla anılan Tinyumbrella 6.00.00 sürümü yayınlandı. Sürüm düşürme işleminin yapılabilmesi için gerekli olan SHSH kaydını almak için kullanılan Tinyumbrella bu sürümü ile beraber Apple TV 2 desteğinin yanı sıra iOS 6 beta sürümlerinin tümünün SHSH kaytılarını alıyor. Apple TV 5.0.2 ve iOS 6 beta sürümlerinin SHSH kayıtlarını alabileceğiniz Tinyumbrella‘nın bu sürümünü yazımızın devamındaki bağlantılardan işletim sisteminize uygun paketi seçerek indirebilirsiniz. iOS 6 beta yüklememiş veya zaten yükleyemeyenlerin bu araç ile SHSH kaydı alma gibi bir zorunluluğu yoktur. Ancak SHSH kaydından zarar gelmez diyorsanız kayıt işlemini de yapmanızda herhangi bir mani yoktur.

Tinyumbrella 6.00.00

SHSH kaydı ve ne işe yaradığı gibi konularda bilgisi olmayan kullanıcılar olabilir, detaylı anlatımlar ve Tinyumbrellanın bu sürümünü yazımızın sonundaki bağlantılardan görebilirsiniz.

Tinyumbrella İndirme Bağlantıları

Tinyumbrella İşlemlerine Ait Bağlantılar

Etiketler:

TinyUmbrella SHSH Kayıt Aracı 6.0 Sürümü Yayınlandı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. FIRTINA42 dedi ki:

    mehmet bey ben tinyumbrella save shsh diyorum loglara baktığımda not ve no kırmızı renkte görüyorm bu shsh kaydının alınmadığını mı ifade ediyor 5.1.1 sürümündeyimde ios 6.0 a yükseltmeyi düşünüyorm acaba sorun mu war güncelliyim mi ?

  2. biyerli dedi ki:

    benim 4s var ios 6 yüklü ilk shsh kaydı olacak bu ve umbrella son sürüm indirip deneme yapmama rağmen kırmızı yazılar çıkıyor ne yapmalıyım ?

Sayfa başına git