Yeni Sunucumuzdan Yeniden Merhaba

Yeni Sunucumuzdan Yeniden Merhaba
18 Ocak 2012 tarihinde eklendi, 814 kez okundu.

Son 24 saattir sizlerin de farkına vardığınız gibi elmadoktoru.com’a erişim yoktu. Blogumuzun web hizmeti aldığı aracı firmaya ait sunucular ile ilgili önemli bir sorun sonrası yedeklerimize bugün erişebildik ve hızla yeni bir sunucuya geçerek şu andan itibaren size tekrar merhaba diyebilme fırsatı bulduk. Öncelikle Twitter ve Facebook’tan olduğu kadar epostama gelen meraklı sorular nedeniyle kısa da olsa böyle bir açıklama yapmayı uygun gördük. Ayrıca bizleri düşünerek sitemizi kendi siteniz gibi görüp bu yönde yapılacak bir şeylerin olup olamayacağını soran arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz. Türkiye’de maalesef bir çok şeyin yerine oturmadığı gibi web barındırma gibi önemli bir alanda da istismar ve profesyonellikten uzak hizmet anlayışı bizi de 24 saat kararttı.

Network Problem

Yeni sunucuda bu türden sorunları yaşamayacağımızı umuyor bundan sonrasında da daha tedbirli olmayı elden bırakmayacağımızı duyuruyoruz. Kaldığımız yerden aynen devam ediyoruz, selam ve saygılarımla…

Mmcn.org adına Mehmet Yazıcı

Etiketler:

Yeni Sunucumuzdan Yeniden Merhaba Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Kerem Tunaboylu dedi ki:

  Selam Bir netbilsis maduru olarak, sorunu nasıl çözdüğünüzü öğrenebilir miyim. Bu adamlara nasıl ulaşırız.

  Danışmanlık verdiğinizi söylüyorsunuz. Birkaç site var Netbilsis de bu site sahiplerine sizin irtibatlarını versem bir ücret mukabilinde sitelerini başka bir yere taşıyabilir misiniz?

  0537 347 37 83

 2. elmadoktoru dedi ki:

  Website barındırma farklı bir olay ki ben bunun sorumluluğuna girmek istemem açıkçası, siteleriniz açık ise zaten taşıma veya taşıtma işlemini geçeceğiniz yeni firmaya da yaptırabilirsiniz.

 3. elmadoktoru dedi ki:

  Ayrıca benim sitelerim netbilsis değil farklı bir firmadaydı.

 4. PiriReis dedi ki:

  geçmiş olsun mehmet abi,bende bu ay başında butür sorunlarla karşılaştım zor iş bu web barındırma işi.

 5. elmadoktoru dedi ki:

  Evet aynen, avrupaya çıkacağım bu gidişle Türkiyedeki sunucu hizmetleri berbat. Servisi yönetenlere güven kalmadı

 6. Mustafa dedi ki:

  Çok geçmiş olsun umarım bir veri kaybı yaşamamışsınızdır. Hangi saatti bilmiyorum ama siteye dün girdim diye hatırlıyorum demekki sonrasında oldu.

 7. elmadoktoru dedi ki:

  Sağolasın mustafa, yok 17’sinde yaşadık veri kaybı olmadı allaha şükür aldık yedekleri komple

Sayfa başına git