Kilit Ekranında Çoklu Görev Çubuğu Aktifleştirme

Kilit Ekranında Çoklu Görev Çubuğu Aktifleştirme
15 Kasım 2011 tarihinde eklendi, 7.377 kez okundu.

Cihazınızda arka planda çalışan uygulamalar (multitasking bar) çoklu görev çubuğunda yer alır, peki çoklu görev çubuğunun kilit ekranındayken çıkmasını istermisiniz? Üstelik kilit ekranında multitasking alanında yer alan bir uygulamaya tıkladığınızda kilit ekranını by-pass ederek kilitten çıkarak direk uygulamanın açılmasını sağlayacak şekilde olmasını? O halde cihazınızın sadece jailbreak yapılmış olması ve ücretsiz olarak LockScreen Multitasking uygulamasının cihazınıza yüklenmesi yeterli olacaktır. Home (menü tuşu) butonuna iki kere tıkladığınızda kilit ekranında bile çoklu görev çubuğundan dilediğiniz açık uygulamanıza geçiş yapabilirsiniz.

LockScreen Multitasking LockScreen Multitasking

Kimisine göre gereksiz bir uygulama gibi gelebilecek olmasına rağmen hayli pratiklik kazandırması açısından açıkçası tercih edileb,lecek bir uygulama olan LockScreen Multitasking Cydia‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Etiketler:

Kilit Ekranında Çoklu Görev Çubuğu Aktifleştirme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. osman747 dedi ki:

    Ben bunlar gibi 100 lerce ayar indirdim ama hiç 1 şekilde katif edemedim ne ikonu oluyo ne ayarı nereye kuruluyo noluyo çözemedim bu tip geyikleri ve bu olay jealbreak ve şu zımbırtı olmadan bile ios 6 da zaten mevcut, üstelik buraya yorum yazmak için 20 defa karakter yazdığım halde 1 türlü doğru karakterleri algılıyamıyor site siysteminiz.

Sayfa başına git