MacBook Pro Donanımlı ModBook Pro Tablet

MacBook Pro Donanımlı ModBook Pro Tablet
29 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 1.237 kez okundu.

Mac serisi bilgisayarlar inceldikçe incelirken bizim de aklımıza sıklıkla gelen bir soru olan “Apple neden tablet bilgisayar çıkarmıyor?” sorumuza da tercüman olan Modbook Pro Tablet bu sonbaharda sizin olabilir. Mac OS X tablet bilgisayar beklentisinde olanların ilgi alanına girebilecek bu ürün hayli ilgi çekici. Donanımsal anlamda Apple® MacBook® Pro 13.3-inch orjinal donanım yapısında olacak olan Modbook Pro Stylus kalemi ile beraber gelecek. MadBook Pro’nun tasarımı ile de hayli hoş görünüyor. Henüz fiyatı açıklanmayan bu tablet’in MacBook Pro donanımında oluşu ile MacBook’un çok ısı üretiyor oluşunu nasıl çözmüş olduklarını bilemesekten ürün piyasaya sürüldüğünde bu merakımızı da gidermiş olacağız.

ModBook Pro

En azından Modbook Pro, Mac OS X bir tablete sahip olmak için zarif ve güzel bir fikir gibi görünüyor. Ayrıca hem Mac OS X hem de Windows’u aynı anda kullanabileceğinizi vaadeden yapısı ile Modbook Pro hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler http://www.modbook.com/modbookpro bağlantısından ürünü inceleyebilirler.

Blog’umuza ait son güncellemeleri Twitter veya Facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Etiketler:

MacBook Pro Donanımlı ModBook Pro Tablet Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. mutlu dedi ki:

    iphone sahipleri için ipad satın almak pek akıl işi gibi görünmüyordu sanırım Appel bu durgunluğa beklenen ivmeyi kazandıracağa benziyor.

  2. elmadoktoru dedi ki:

    Yok veli bu Apple’ın dışında bir ürün. iPad evet biraz liks gibi iPhone varken ama yine de kullanım alanları farklı.

Sayfa başına git