Microsoft Xbox Live Uygulaması iOS Cihazlarda

Microsoft Xbox Live Uygulaması iOS Cihazlarda
8 Aralık 2011 tarihinde eklendi, 905 kez okundu.

Oyun konsolları dünyasının liderlerinden birisi olan Microsoft Xbox, Xbox Live kullanıcı hesabının yönetilebileceği My Xbox Live isimli uygulamasını AppStore üzerinden yayınladı. Uygulama temel olarak Xbox Live kullanıcı hesabının iOS platformu üzerinden tam uyumlu bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor. Mesajların kontrolü, bio, online olan arkadaşların görüntülenmesi, avatar düzenleme gibi bir çok profil özelliğinin kullanılabildiği My Xbox Live uygulaması bo oyun konsoluna sahip iOS kullanıcılar için hayli pratik bir kullanım imkanı sunacak. Tabi şu anda Türkiye AppStore’da yer almayan My Xbox Live yakında tüm ülke AppStore’larında yerini alacağını düşünüyoruz.

Sizler için derlenen aşağıdaki resimlerden uygulamanın kısa bir ön izlemesini yapabilir, ayrıca bu bağlantıdan iTunes üzerinden My Xbox Live’in tüm özelliklerine bakabilirsiniz.

My Xbox Live iOS My Xbox Live iOS My Xbox Live iOS

My Xbox Live iOS My Xbox Live iOS

Etiketler:

Microsoft Xbox Live Uygulaması iOS Cihazlarda Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. igungormez dedi ki:

  Sorumu nereye yazacağımı tam bilemedim.. ıphone 4’ü sıfırladım ve şu an appstore ile itunes başka dilde, hatta ingilizce bile değil…

 2. elmadoktoru dedi ki:

  iOS 5 yüklü ise adım adım size ayarlamayı yaptırıyor olması lazımdı. Siz başka bir dil seçip devam ettiniz sanırım şu an cihazın ekranında ne gördüğünüz ve dilin ne olduğunu söylerseniz yardımcı olmaya çalışalım hem cihazı kapatıp açarsanız yeniden ayarlama ve dil seçim ekranı gelecektir.

 3. igungormez dedi ki:

  Türkçe seçmiştim zaten appstore dışında herşey türkçe..

 4. elmadoktoru dedi ki:

  Onlar standart ingilizce zaten bilgisayardaki itunesi türkçeleştirebilirsiniz sadece.

 5. igungormez dedi ki:

  Tsk.. Hayırlı geceler..

Sayfa başına git