Mobile Terminal 520-2 Güncellemesi Cydia’da Yayında

Mobile Terminal 520-2 Güncellemesi Cydia’da Yayında
7 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 1.274 kez okundu.

Jailbreak‘li cihazlarda kullanılan popüler uygulama Mobile Terminal uzun zaman sonunda nihayet iOS 5 cihazlar için güncellendi. Bilindiği gibi Mobile Terminal uygulaması cihaz üzerinden SSH bağlantısına imkan tanıyan, manuel olarak “.deb” dosyalarının yüklenmesinden tutun da kişisel sunucuya sahip kullanıcıların sunuculara erişimde SSH bağlantısı kurmakta kullanabileceği bir uygulama olarak önemli bir yere sahip. Uzun zamandır güncellenmeyen ve iOS 5 cihazlar için uyum sorunları olan Mobile Terminal artık uyumlu sürümü ile BigBoss reposundan ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir.

Mobile Terminal

Mac OS X terminal uygulamasının daha az fonksiyonel olan emülatörü olarak tanımlanabilecek Mobile Terminal ile dosya klasör izinleri gibi, SSH şifresi düzenleme ve uzak sunuculara bağlantıda gayet kullanışlı bir terminal uygulaması olması sebebiyle beklenen bir güncellemeydi denebilir. Cydia BigBoss reposundan Mobile Terminal 520-2 sürümünü indirip kullanabilirsiniz.

Blog’umuza ait son güncellemeleri Twitter veya Facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Mobile Terminal 520-2 Güncellemesi Cydia’da Yayında Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. doğukan kılıç dedi ki:

    Benim sorunum https://www.youtube.com/watch?v=2Jjr3i1yXvI
    burdaki işlemleri yaptıktan sonra telefon bozuldu giçbirşey yoktu daha sonra pcye bağladım yedekleme yüklensinmi çıktı evet dedim. bu sefer iyice kafayı yedı. Güncelleme yaptıktan sonra elma logosunun altında ilerleme çuvugu cıkıyorya. artık hep o çıkıp duruyo. Nasıl düzelticem anlamadım telefonun içine etttik acil yardımm

Sayfa başına git