Opera Mini 6 ile Keyifli Sörf Zamanı

Opera Mini 6 ile Keyifli Sörf Zamanı
25 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 1.603 kez okundu.

Opera Mini 6 iOSOpera Mini 6, belki de size iOS cihazlarınızdaki Safari Web Tarayıcısını unutturacak aynı zamanda daha keyifli bir web deneyimini yaşatacağı kanaatindeyiz. Opera Mini 6 kullanışlı arayüzü sayesinde oldukça kaliteli bir web deneyimi sunuyor. Ücretsiz olarak iTunes üzerinden, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınıza yükleyebileceğiniz uygulama özellikle iPad kullanıcılarının çok beğenisini toplayacak gibi. Özellikle ziyaret ettiğiniz sayfalarda kopyalamak istediğiniz yazılar için parmağınızla üzerine basılı tutup çekin ve sonra yazıyı seçimin kolaylığını görün. Birden fazla sekmede web sitelerini açtığınızda sekmelerin görüntüsü ve geçiş özelliği ile bilgisayardaki kullanılan bir tarayıcıdan hiç bir eksiği olmadığı kanaatine varacaksınız.

Bugün hemen iTunes’ten Opera Mini 6 uygulamasını indirerek webde gezintinin Opera Mini ile ne kadar da ketifli olduğuna kendiniz şahit olun. Ancak hız konusunda sanki safari’ye göre biraz yavaş kalıyor gibi gelse de bir webmaster olarak en çok garibime gidenin Google Adsense reklamlarını filtreliyor (göstermiyor) olması .

Opera Mini 6 Opera Mini 6 Opera Mini 6

Opera Mini 6 Opera Mini 6 Opera Mini 6

Yükleme işleminden sonra uygulamayı çalıştırdığınızda ayarlar kısmına da göz atmayı unutmayın. Tamamen kişiselleştirilebilir özellikleri ile kullanımınızı kolaylaştıracak fonksiyonları kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Etiketler:

Opera Mini 6 ile Keyifli Sörf Zamanı Konusuna 15 Yorum Yapıldı
 1. gurbetciakkuslu dedi ki:

  google reklamları için hangi plugin ve modülü kullanıyorsunuz. tahminim ultra google adense idi ama onunda sitesi artık çalışmıyor sanırım.
  bilgi verip link verebilirmisiniz. Makalelerde solda kullandığınız modülü kastediyorum

 2. gurbetciakkuslu dedi ki:

  yanlış anlaşılmasın makalenin içinde ki reklamları kastediyorum

 3. elmadoktoru dedi ki:

  Bende aradim zamaninda adam gibi bir sey bulamadim kendim kodladim bu plugini blogum icin

 4. mechul dedi ki:

  abi konuyla alakası yok ama cmsturk forum nerede uçtumu acaba database sitede herangi bi mesajda yok bilgilendirme adına… revizyon vs.vs.

 5. elmadoktoru dedi ki:

  Valla akara sordum sunucu sorunu olmus degistireceklerdi aradan 5 gun gecti onun da ne oldugundan tam haberi yok saniyorum. Umarim ucmaz ama bu kadar kapali kalmasi ic acici degil indexe de bir sey yazmiyorlar ne hikmetse

 6. gurbetciakkuslu dedi ki:

  sıkı bir takipciniz olarak eğitim ile alakalı bloğumda kullanmak üzere paylaşmaz mısınız acaba. Çok beğendiğimi ifade etmek isterim. kodlama bilgim yok diye bu güzelliklerden mahrum kalmayalım. karşılığında sizde bir şeyler isteyebilirsiniz.:-):-)

 7. gurbetciakkuslu dedi ki:

  çoğunu denedim hiç biri bu kadar kullanışlı değil. cevabınızı bekliyorum

 8. gurbetciakkuslu dedi ki:

  multi ads denedim. ama benim istediğim içeriğin tam sizin yayınladığınız pozisyonda yayınlaması. Çünkü o zaman içerikten bir parça gibi görünüyor ve hiç sırıtmıyor. cesaretimi bağışlayın ama ya öyle bir plugin tavsiye edin ya da sizinkine Allahın emri ile talibim. emeğe saygımız vardır sonuçta. başınızı ağrıtmıyorum umarım. :-)):-):-):-):-)
  siz de gece kuşusunuz anlaşılan sabah kalkıp derse gideceğm daha…

 9. elmadoktoru dedi ki:

  Tamam işte dilediğin gibi yayınlarsın içerikte. Ben içeriğin solunda reklam olsun diye pluginden belirledim sen de öyle ayarlarsan benimki gibi çıkar içeriğin resmini de sağa ayarlarsan tam olarak benimki gibi olacaktır

 10. elmadoktoru dedi ki:

  Şimdi sitesinden ayarlarına baktım sen plugin içinde Content top ads kısmına kodlarını yapıştıracaksın sonra az aşağıda Hizalama/Align kısmından da sol seçeceksin o zaman makalenin soluna gelir.
  Bundan daha farklı bir şey söylüyorsan yahut buna rağmen olmuyorsa o zaman temanla alakalı bir durumdur bu.

 11. gurbetciakkuslu dedi ki:

  tamam o zaman şöle diyeyim önerdiğiniz pluginde içeriğin solunda seçeneği yok. üstünde yayınlanıyor. orta da ya da allta. sola yada sağa dayayabiliyorsunuz . ama yan tarafı boş kalıyor . ya da başka ayarı varda ben yapamadım neyse. daha fazla başınızı ağrıtmayayım.

 12. elmadoktoru dedi ki:

  Yazının soluna ayarı mevcut eğer boşluk kalıyorsa bu temanla alakalı bir durum o boşluk mevcut temandan gelen css den çekiyor ayarını çünkü benim pluginde ek css yok onlarınkinde de olmadığını düşünüyorum. İçerik alanının css kodları ile alakalıdır kesin olarak.

 13. gurbetciakkuslu dedi ki:

  vallahi gece gece dua aldınız benden Allah ne muradınız varsa versin. yaptım oldu . çok teşekkürler.

 14. elmadoktoru dedi ki:

  Faydam olduysa mesela yok, güle güle kullan bir dahakine alakadar yazıların altından yazarsın 🙂

Sayfa başına git