Yeni iPad Adeta Kapanın Elinde Kaldı

Yeni iPad Adeta Kapanın Elinde Kaldı
20 Mart 2012 tarihinde eklendi, 1.155 kez okundu.

Geçtiğimiz cuma günü satışa sunulan Apple’ın 3. nesil yeni iPad‘i tabir yerindeyse kapanın elinde kaldı. 10 ülkede aynı satışa çıkan ve satışa sunulduğu cuma gününden bu yana 3 milyon’un üzerinde bir satış grafiği yakalayan yeni iPad kendi içinde bir rekora da imza attı. Bugüne kadar yapılan iPad lansman’ları arasında kısa zamanda bu rakama ulaşan model olan yeni iPad ilerleyen günlerde de yeni rekor haberleri ile adından çokça söz ettirecek gibi. Yeni iPad önümüzdeki cuma günü 22 farklı ülkede daha satışa sunulacak ve bu satışlar ile beraber yeni iPad Apple’ın yeni rekortmeni olacak gibi görünüyor. Şirketin pazarlama başkan yardımcısı Philip Schiller tüketicilerin iPad‘in retina ekran gibi yeniliklerine bayıldığını belirterek cihazın daha fazla tüketiciye ulaşacak olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

3. Nesil Yeni iPad

Yeni iPad‘in lansmanının hemen ardından tıpkı iPhone 4 ertesinde gelen iPhone 4S gibi yeni iPad’in pek de önemli yeniliklerinin olmadığı ve o kadar da çok tutulmayacağı şeklindeki anti propagandayı da bir kez daha yerle bir ettiği görülüyor.

Etiketler:

Yeni iPad Adeta Kapanın Elinde Kaldı Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. sss dedi ki:

  okuyanda alani pisman etti sanir. basliga bak!

 2. elmadoktoru dedi ki:

  🙂 anlaşılan seni eğitmek bize düştü, sonuçta her içeriği okuduğun bizi takip ettiğin gibi aynı zamanda enteresan yorumlarını da okuma şansını buluyoruz. “Kapanın elinde kalma” google’a bile sorsan sana ilkokul seviyesinde bir bilgi verir. Yahut legolarınla oyna bakma sen böyle şeylere.

 3. Theydaha dedi ki:

  Alanın değil Kapanın Elinde Kaldı doğru oku yeğen..

 4. elmadoktoru dedi ki:

  [quote name=”Theydaha”]Alanın değil Kapanın Elinde Kaldı doğru oku yeğen..[/quote]
  Anlaması gereken anlıyor…

Sayfa başına git