Apple ‘dan Akıllı Ampul HUE

Apple ‘dan dünyanın ilk akıllı ampulu olan Hue ‘yi Philips’e üretitiriyor.Birbirinden eşsiz özelliği olan bu ampulu sadece apple işletim sistemine sahip olanlar kullanabilecek.

apple akıllı ampul philips hue

Dünyada en çok arayış olan ve en çok ihtiyaç duyulan şey şüphesiz enerjidir ve bu bağlamda özellikle de bu dönemde enerjiye en çok ihtiyaç duyduğumuz şey haline geldi ve artık enerjinin fiyatları eskisi kadar ucuz değil. İşte tüm bu özellikleri ortaya koyduğumuz tasarruflu ve az enerji, elektrik kullanan bir ürün bulmak zorlaşırken apple en çok kullanılan ampulun benzersiz teknoloji ile donatıp dünyanın ilk akılllı ampulu olan Hue’yi üretti.

Bu akıllı ampul ile evinizde mobil aygıntınız ile istediğiniz gibi açıp kapatabilmenin yanı sıra renginide değiştirebileceksiniz. Örneğin evinizde romantik bir hava yaratmak istiyorsanız hemen mobil aygıtınız ile ampulunuzun rengini kırmızı yapabileceksiniz ve isterseniz ampulunuzda aynıda anda bir çok rengi kullanıp evinizde renkli bir hava yaratabileceksiniz ve bunların hepsi parmaklarınızın ucunda olacak. Bunun en büyük özelliği ise evimizde en çok kullandığımız ürünün az elektirik yakması olacak. Ve bizi boşa gidecek olan onca masraftan kurtaracak.

Bu ürünü apple ‘dan sipariş vererek minumum 3 tane hemen ardından kablosuz bağlantıyı kurduktan sonra artık apple store’ dan uygulamanızı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bakalım bu hue nasıl kullanılıyormuş? Video’sunu izlebiliriz.

One Comment

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir