AYECON yeni Arayüzü Daha Fazla İkon ve Açıklarını Kapatarak Güncellemesini Çıkardı!

Evasi0n İOS 6 için yeni jbsini çıkardıktan sonra bir çok yeni tweak ve yeni paketlerle  İOS 6’nın açıklarını kapattı. Bugün size ayecon 1.3’ü sizlere tanıtacağız bu yeni güncellemeye Cydia’dan ulaşabilrisiniz.

ayecon1-3

Bu yeni güncellemede çok fazla göze çarpan özellikler mevcut bunların en önemlisi rakam eklenmesi ve geliştirilmesi. Yeni arama tuşları (İOS 6++) ve yeni logosuyla daha estetik bir görünüme ulaşmış durumda.

AYECON 1.3 ile yapılan başlıca değişikleri şöyle sıralayabiliriz.

  1. 1)Yeni tuşlama ara yüzü ( Sadece İOS 6 için)
  2. 2)Apple storedan indirildiği zaman değişen ikon teması. ( Cydia tweaklerinde olmuyor)
  3. 3)İOS 5.1.1 için 2×2 dosya düzeni.
  4. 4)Düzenlenmiş Siri teması/arkaplanı.
  5. 5)Düzenlenmiş ipod lockscreen kontrol çubuğu.
  6. 6)Düzenlenmiş uygun hale getirilmiş Safari üst çubuğu.
  7. 7)Daha fazla ikon eklendi ( Google maps,Mailbox,Netbok ve daha fazlası).
  8. 8)Sosyal paylaşım ikonlarının çalışması ( Eğer çalışmıyorsa önbelleğinizi temizleyin).

Eğer sizlerde benim tercihi benim gibi koyu renk tonuysa siz de bu yeni güncellemeyi çok seveceksiniz.Eski gri tonlardan kurtulmuş ve çok daha iyi bir uyum içerisinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca Surenix firmasını yeni ikonlar ve uygulamalar eklediğinden ötürü takdir ediyorum. Google maps ve mailbox ikonlarının diğer ikonlarla uyum haline getirdiğiniz zaman gerçekten güzel bir uyum sağladığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Son olarak güncellemeden önce temada herhangi bir uyum problemi olduğunu fark etmemiştim.Bundan dolayı açıkları hakkında çok fazla bir şey söyleyemiyeceğim.Ama gözle görülen değişimler bile güncelleme yapmaya değer nitelikte. Ayecon daha önce yüklemiş olanlar için ücretsiz  ancak yeni yükleyecek herkes için BigBoss reposundaki ücreti şu an için 2.99$.

2 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir