Başarılı Gravürler İçin Etchings Kamera Uygulaması

Şöyle bir düşündüğümüz zaman fotoğraf çekme, fotoğraf paylaşma ve çeşitli görsel efektler ile değişiklikler yapan iOS kamera uygulamalarına doymuş olabileceğimizi düşünebiliriz. Gerçekten de işlevselliği ve barındırdığı araçları ile hemen hemen her düşündüğümüz işlemi gerçekleştirebileceğimiz yeterince uygulama var. Tüm bunlara rağmen sizlere yine de önerebileceğimiz bir uygulama var, Etchings isimli kamera uygulaması en azından farklı gravürler ve farklı efektler uygulama noktasında “cihazımda bulunsun” diyebileceğiniz bir kamera uygulaması. Kullanımının da son derece basit olması karmaşık kamera uygulamalarından Etchings’i ayıran bir başka özelliği. Etchings ile size gerçek anlamda çarpıcı gelebilecek olan gravürleri basit ve hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Uygulamayı ilk başlattığınızda size iki seçenek sunan Etchings isterseniz o anda bir resim çekip düzenlemenizi isterseniz de galeride yer alan önceden çekilmiş bir fotoğrafı kullanmanızı sağlıyor.

Etchings

Seçilen fotoğrafı tıklayarak yine seçilen filtreye ait simgeye dokunmanız ile beraber hızlıca seçilen efektleri uygulayabilir yukarıda yer alan yeşil simgeye tıklandığında da hızlıca başka platformlarda bu fotoğrafı paylaşabilirsiniz.

etchings-1 etchings-2

Üstelik en popüler kamera uygulaması olan Instagram’a da gönderip aynı resmin farklı versiyonlarını üretebileceğiniz gibi Dropbox ile de çalışabilirsiniz. 0.99$ fiyatı ile de gayet makul bir uygulama olan Etchings’i aşağıdaki App Store bağlantısından indirebilirsiniz. Tabi bu arada uygulamayı test etmek isterseniz ve cihazınız jailbreak‘li ise Installous‘a da bakabilirsiniz. Bu arada resimde yer alan sevimli gülüş kızıma ait 🙂 (Zahide)

2 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir