Cydia Yeni Özelliklerle Canlanıyor

CydiaCydia, jailbreak sonrası cihazlarınızın hemen her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere en çok kullandığınız depo olarak size binlerce eklentiyi sunduğu gibi kendi gelişimini de sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cydia’ya eklenen hesap yönetimi ile cydia deposundan ücretli uygulamaları indiren kullanıcılara ait kişisel hesap bilgilerini yöneteceği bölümü tanıdık. Ardından da cihazlarımızı süsleyen temalara ait yönetim alanındaki değişiklik ile cydia her geçen gün daha kullanışlı hale geliyor. henüz yeni yapılandırılan ve “Themes” sekmesi altından ulaşabileceğiniz tema alanında hem ücretli hem de ücretsiz temalara daha işlevsel menüsü ile, yenilenen önizleme özelliği ile tema seçimini olması gerektiği bir şekilde düzenleyerek kolaylık sağlanmış.

Cydia uygulama deposundan ücretli olan eklentileri edinenler bundan böyle detaylı bir şekilde kullanıcı bilgisie ulaşabilecekler. “Manage Account” kısmından gerek google gerekse de facebook girişini kullanarak hesap girişi yapıp uygulamaları satın alabildiğiniz gibi cihazınıza yeni sürüm ve yeni jailbreak uygulaması yaptığınızda satın aldığınız uygulamaları bu alandan görüp geri yüklemeyi hızla yapabileceksiniz.

Cydia Hesap Yönetimi Cydia Hesap Yönetimi Cydia Theme Store Cydia Theme Store Cydia Theme Store

Themes, kısmından ise yüklemek istediğiniz temayı eskisinden farklı olarak aynı alandan hem önizlemesi hemde detaylarını direk olarak görebileceğiniz şekilde düzenlenmiş.

One Comment

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir