Elma Doktoru iOS Uygulaması V.1.0 Yayında

Joomla içerik yönetim sistemi ile başladığım web serüveninde ilgili içerik yönetim sistemi üzerinde hayli geliştirmiş ve uzun yıllarda gerek verdiğimiz seminerler gerekse de web üzerinden binlerce insana Joomla kullanımını hem sevdirmiş hem de insanların kendilerini geliştirmelerine ön ayak olmaya çalıştım. Şimdi aynı azim ve kararlılık ile iOS ve Apple dünyasına hızlı bir giriş yapmış, öncelikle kullanıcı ardından da Apple ürünleri hakkında sizlere faydalı olmaya çalışmaktayım. Henüz çok yeni bir Mac kullanıcısı olarak iOS uygulama geliştirme noktasında biraz eksiklerim olmakla beraber Elma Doktoru blogumuza da bir uygulama kazandırmanın gerekliliğinin farkındayım.

Elma Doktoru

Bu nedenle her koduna bizzat dokunduğum bir iOS uygulamasını sizlere sunmak adına biraz daha çalışmaya ihtiyacım var. Ancak yine de App Store‘da yerini alacak kendi uygulamamız diyebileceğimiz bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim. Aşağıda ekran görüntüleri yer alan uygulamayı yardımcı bir site üzerinden hazırlayıp siz değerli kullanıcılarımızın indirebilmesi için App Store’da yayınlamış bulunuyorum.

Uygulama şu anki haliyle blogumuza bir hızlı erişim uygulaması mantığı ile çalışıyor. Blogumuzdan son haber başlıklarını okuyabileceğiniz, twitter ve facebook hesaplarımızdaki mesajlarımızı görüp yanıtlayabileceğiniz ve son olarak Youtube üzerinde yer alan blogumuza ait videoları bir arada görüp izleyebileceğiniz bir uygulama.

Elma Doktoru iOS Uygulaması Elma Doktoru iOS Uygulaması

Elma Doktoru iOS Uygulaması Elma Doktoru iOS Uygulaması

Sıfır bilgiden kendini geliştirmenin ve bu bilgiden yola çıkarak insanlara bir şeyler katıp bir şeyler sunmanın arzusu ile amatörce de olsa geliştirilen bu uygulama aşağıdaki App Store bağlantısından indirebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha gelişmiş ve tüm fonksiyonları ile sizlere doyurucu gelecek bir uygulama çalışmam devam ediyor o güne kadar kullanacağınız elmadoktoru V.1.0’ı kullanabilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod touch’lar ile uyumludur.

Uygulamayı indirdikten sonra iTunes’ten uygulamaya yorum yapar puan verirseniz memnun oluruz.

Elma Doktoru iPhone, iPad ve iPod touch uygulaması

Blog’umuza ait son güncellemeleri Twitter veya Facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir