Evasi0n 1.4 İle iOS 6.1.2 Jailbreak Yapın

Apple’ın iOS 6.1.2 sürümünü çıkarmasının ardında başlıca iki sebep yatmaktaydı: Exchange takvim hatası ve passcode hatası. Bu hataları gidermek adına çıkan iOS 6.1.2 sürümünün Jailbreak aracı olan evasi0n 1.4’de hızlı bir şekilde kullanıcılara sunuldu.

evasi0n-download

Şanslıyız ki, iOS 6.1.2 güncellemesi ile birlikte Evasi0n Jailbreak aracının kullandığı açıklar kapatılmadı ve Jailbreak işlemi kolay bir şekilde yapılacak. Eğer henüz Jailbreak yapmadıysanız, yapmamanız için herhangi bir sebep yok. Evasi0n 1.4 sürümünü indirin ve Jailbreak keyfinin tadını çıkarın.

Eğer hâlihazırda iOS 6.1.2 sürümüne geçiş yaptıysanız, sayfanın altında bulunan evasi0n 6.1.2 sürümünü indirin ve Jailbreak işleminizi tamamlayın. Eğer güncelleme yapmadıysanız ve cihazınız Jailbreak yapılmışsa, indirmeniz için hiçbir sebep yok.  6.1.2 desteği dışında evasi0n 1.4 sürümünde hiçbir değişiklik yok.

Yine de eğer iOS 6.1.1 veya altı bir sürüme sahipseniz, cihazınızı güncellemeniz sizin faydanıza olacaktır. Jailbreak işlemi için şu adımları takip etmelisiniz: Cihazınızın yedeğini alın > Cihazınızı iOS 6.1.2 sürümüne güncelleyin (iTunes üzerinden güncellemek her zaman daha kesin sonuç verir) > evsi0n 1.4 jailbreak aracını kullanarak Jailbreak yapın.

Evasi0n ile nasıl Jailbreak yapacağınızı bilmiyorsanız, Elmadoktoru’nu takip ederek öğrenebilirsiniz. Sağ taraftaki arama kısmından evasi0n ile nasıl Jailbreak yapıldığını arayıp bulabiliriniz.

Evasi0n 1.4 sürümünü indirmek için:

Windows: https://evad3rs.box.com/shared/static/eesitqovp4ac444txvau.zip

Mac: https://evad3rs.box.com/shared/static/flvifqy9csegg2dyk79n.dmg

Linux: https://evad3rs.box.com/shared/static/f6llokbz8k2a3ag08d54.lzma

7 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir