iOS 5 iPad 2 Jailbreak Gelişmeler

(Son çıkan iPad 2 ve iPhone 4S jailbreak için bu konuya bakın>>) iOS 5 yayınlanır yayınlanmaz jailbreak ile uğraşan hacker’ların elinde zaten hazır olan iOS 5 beta jailbreak uygulaması ile kırılmıştı. Ancak iOS 5 yüklü iPad 2’ler ise henüz jailbreak ile tanışamamış iOS 4.3.3 için Comex‘in geliştirdiği ve direk tarayıcı üzerinden jailbreakme.com’a girerek jailbreak imkanı vardı. iPad 2‘leri jailbreaksiz kullanmayı düşünmeyenler ise iOS 5 yüklemeyi de pek düşünmüyorlardı. Az önce Musclenerd‘in twitter mesajında bu konuda bir video ile paylaştığı haberi ile beraber artık iOS 5 yüklü iPad 2‘ler için jailbreak gelişmelerini duyuracağımız bir konu açma gereği hissettik. Musclenerd, yayınladığı mesajında ellerindeki exploit ile oluşturulan metod ile iOS 5 yüklü bir iPad 2 jailbreak yapıldığını söyledi. Yazımızın devamında ilgili haberin uygulamalı videosunu da izleyebilirsiniz.

iPad 2 iOS 5 Jailbreak

Musclenerd, iOS 5 yüklü bir iPad 2 videosunu bu konudaki en son gelişme olarak paylaştı. Bu konuda gelişmeler oldukça sizlere yine bu yazımızı güncellemek sureti ile bilgilendireceğiz. Şimdi sizleri iOS 5 yüklü iPad 2’nin jailbreak yapılmış olduğunu gösteren video ile başbaşa bırakıyoruz.

sasa Tabi Musclenerd sadece iPad 2 jailbreak için değil aynı zamanda iPhone 4S için de jailbreak’in başarılı bir şekilde sonuçlandığını belirtti. Yine iOS 5 iPhone 4S jailbreak için ekran görüntülerini de bizimle paylaşan Musclenerd, hazırlanan jailbreak’in bizlere ulaşması için geçireceği düzenlemelerin olduğunu belirtti ki ortalama 1-2 haftalık bir süreçte yeni iOS 5 jailbreak’in yayınlanacağını söyleyebiliriz. Aşağıda iPhone 4S jailbreak için paylaşmış olduğu resimleri de görebilirsiniz.

iPhone 4S Jailbreak

iPhone 4S Jailbreak

8 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir