iOS 6 Beta 4 Jailbreak Sonrası Appsync 5+ Çalışıyor

Bilineceği gibi Appsync isimli Hackulo uygulaması Installous veya başka kaynaklardan yüklemiş olduğunuz crackli uygulamaları iTunes ile sorunsuzca senkronize etmenize, bu şekilde eşleştirme sonrası satın alınmış uygulamalar gibi sorunsuzca kullanmanıza yarıyor. iOS 6 beta 3 jailbreak sonrası denediğimizde başarılı sonuç alamamıza rağmen iOS 6 beta 4 jailbreak sonrası Cydia’dan yüklediğimiz Installous ile beraber gelen Appsync 5+ ile mevcut crackli uygulamaların iTunes ile senkronize edilmesi sonucunda çalıştığını görmüş olduk. iOS 6 beta sürümlerini yüklemek için geliştirici hesabı olanlar yahut UDID kaydını yaptıran kullanıcılar crackli uygulamaları çalıştıramayacağı düşüncesi ile iOS 6 beta 4 yüklememişlerse bu haberden sonra sanıyorum fikirlerini değiştirebilirler.

iOS 6 Beta 4 Jailbreak Sonrası Appsync 5+

Sitemizde yayınlamış olduğumuz iOS 6 Beta 4 Redsn0w 0.9.13dev3 Tethered Jailbreak konusundan iOS 6 beta 4 sürümünüzü başarılı bir şekilde jailbreak yapabilir, iOS 6 Beta Jailbreak Sonrası Cydia Nasıl Yüklenir? konusundan cydia’yı yükleyebilir ve nihayetinde çok sık yaşanan bir sorun olan iOS 6 Beta 4 Jailbreak Sonrası Cydia Açılmıyorsa! sorununa çözüm bularak mevcut anlatımla da crackli uygulamalarınızı gönül rahatlığı ile iTunes üzerinden eşleştirebilirsiniz.

Unutmayın, blogumuzdaki her anlatım önce tarafımızca denendikten ve başarılı sonuç alındıktan sonra yayınlanmaktadır. tabiki yapacağınız tüm işlemlerin kendi sorumluluğunuzda olduğu ve yaşanacak kişisel eksiklikler nedeniyle doğacak sorunlardan mesul değiliz. Bizler sadece size yol göstermek amacı ile denenmiş işlemlerin sonuçlarını aktarmaktayız.

4 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir