beylikdüzü escort

iPad Bilgisayardan Şarz Sorunu

Apple, pazarlama stratejisi gereği iPad cihazlarının sadece adaptörü ile prizden yahut Mac bilgisayarlarından şarz edilebilmesine olanak tanımış. Bu nedenle de PC kullanıcıları gerektiği zaman bilgisayarlarından iPad’i şarz edemiyor. Ancak basit bir program ile bu sorunu aşmak mümkün. Asus’un bu konuda var olan mini programı Asus AI Charger bilgisayarınıza yüklendikten sonra saat simgesinin bulunduğu alana gelir ve siz iPad’i bağladığınızda sorunsuzca şarz edildiğini görürsünüz. Yazımızın sonundan bu programı indirebilirsiniz.

Normalde bilgisayara bağladığınızda şarz olmuyor ibaresi çıkar ama bu küçük program ile şarz işleminin başarılı bir şekilde yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. iPad’in kullanım süresine de etki etmediği denenmek sureti ile görülmüştür ki bunu sizlerde gözlemleyebilir ve cihazınızı bilgisayarınızdan şarz edebilirsiniz.

Asus AI Charger İndir

1 Yorum

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzon araç kiralama Tunceli araç kiralama Şanlıurfa araç kiralama Uşak araç kiralama Trabzon evden eve nakliyat Tunceli evden eve nakliyat Şanlıurfa evden eve nakliyat Uşak evden eve nakliyat