Jailbreak’siz Cihazlara Crackli Uygulama Yükleme 25pp

Apple cihazlarını profesyonel olarak kullananların aklına jailbreak denince ilk gelen Cydia deposu ve Cydia’dan indirilen eklentiler olsa da, çoğu kullanıcı için jailbreak ücretsiz oyun ve uygulama indirmekten başka bir anlam ifade etmiyor. Hâl böyle olunca Çinliler de çalışmışlar ve jailbreak yapmadan crackli uygulama ve oyun yüklemenin yolunu bulmuşlar.

Apple jailbreaksiz cihazlara 25PP

25PP adlı programı bilgisayarınıza kurarak dilediğiniz gibi oyun ve uygulamayı indirerek iPod, iPhone 3/3G, iPhone 4/4S, iPhone 5, iPad 1/2/3/4 ve iPad mini cihazınıza tamamen ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz. Nasıl mı?

Öncelikle Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza 25PP programını bu bağlantıyı kullanarak indirin ve çalıştırın. (Programı çalıştırmak için bilgisayarınızda iTunes yüklü olmalıdır) Program Çince olduğundan dolayı, aşağıdaki resimli anlatımları sırayla takip etmenizde fayda var.

25PP uygulama kurulumu25PP uygulama kurulumu25PP uygulama kurulumu25PP uygulama kurulumu

Programı kurduktan sonra, karşınıza iTunes benzeri bir program çıkacak. iTunes ile yapabileceğiniz birçok işlemi yapabiliyor olmasına rağmen, Çince olması programın bu özelliklerinin bizim açımızdan kullanışsız olması anlamına geliyor. Daha önce anlatımını yaptığımız iTools ile de bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz anlatıma fotoğraflar üzerinden devam edelim.

25PP uygulama yükleme ve kullanma

Uygulamaları indireceğimiz yer olan 1 numaralı kısım, tıkladığımızda uygulamaları görebileceğimiz ve bu uygulamalar içinde arama yapabileceğimiz kısım.

2 numaralı kısım ise uygulamaların indirilme durumunu takip edeceğimiz bölüm, bu kısımda dosyaların indirilme durumlarını inceleyebilir, indirmeleri durdurup, yeniden başlatma fonksiyonlarını kullanabiliriz.

3 numaralı kısım ise, yüklenen uygulamaların bulunduğu yer olup indirdiğimiz uygulamaları görüp uygulamaların yüklemesini yapabiliriz.

25PP uygulama yükleme ve kullanma

1 numaralı menüye tıkladığımızda uygulamalar menüsüne geleceğiz. Dilediğimiz uygulamanın üstüne gelerek 3 numaralı görünen kısma tıkladığımızda uygulama inmeye başlayacaktır. 2 numaralı kısımdan da arama yapabiliriz.

25PP uygulama yükleme ve kullanma

Bu resimdeki 1 numaralı kısma tıkladığımızda indirilen ve indirilmeye devam eden uygulamaları görebiliriz. 2 numaralı kısım indirilmesi devam eden uygulamayı göstermekte, bu kısımdan dilerseniz indirmeyi iptal eder, durdurabilir veya dosyanın indirildiği konumu görebilirsiniz.

25PP uygulama yükleme ve kullanma

Bu resimdeki 1 numaralı kısma tıkladığınızda indirilmesi bitmiş olan uygulamaları görebilirsiniz. 2 numaralı kısma tıklayarak da uygulamayı iCihazımıza kurabiliriz.

25PP programı ile cracklı uygulama kurma yöntemi bu şekilde. İyi eğlenceler.

58 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir