http://wannawatches.com

Joomla 1.6 İle Beez Teması Yenilendi

Joomla kullanıcılarının heyecanla beklediği “Joomla 1.6 kararlı sürümü yayınlandı” haberi olmasa da yine de joomla kod takımının harıl harıl çalıştığını bilmek ve sürekli 1.6 sürümünün geliştirildiğini bilmek güzel. Bu geliştirmeler çerçevesinde Joomla 1.5 sürümünde yer alan Beez Template, 2.0 sürümü ile 1.6 için iki farklı renk seçeneği ile yeniden kodlandı. Kullanıcılarına yeni kullanıcı kontrol (acl) seçeneği ve yeni kategori yapısı sunacak olan joomla 1.6, beez teması ile yeni modül pozisyonları ve daha sade kod yapısı ile sizlerle buluşacak.

http://test5.run-digital.com tarafından hazırlanan ve aynı adresten de demosunu görebileceğiniz Beez Template, yeni CSS sınıf yapısı ile hazırlandı. Yeni beez temasının bazı özellikleri ise;

  • Yapılandırılabilir XHTML ve HTML5 çıkış özellikleri
  • Erişebilirlik
  • 2 farklı dizayn (renk seçeneği)
  • Ayarlanabilir sütun yapısı

Ve daha bir çok yeni özellikler ile ortaya çıkarılmış kod yapısı ile çok daha hızlı ve her zamankinden daha esnek bir tema yapısına kavuşuyor.

  • Html sürümünü ayarlayabileceğiniz gelişmiş ayarlar sekmesi.

Html5

  • Kullanıcıların tercih edebileceği iki farklı dizayn.

Template Renkleri

Joomla 1.6 Beez 2.0

Joomla 1.6 için üretilen Beez 2.0 temasına ait tüm değişiklikler bunlarla sınırlı değil tabiki, tab özelliği ve sütunların pozisyonlarının ayarlanması gibi bir çok özelliği barındıran temamız joomla 1.6‘nın yayınlanacak olan yeni sürümlerinde görebileceğiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir