Olmazsa Olmaz iPad Uygulamaları “VLC Player”

VLC Player For iPadiPhone için sizlere uygulama önerisinde bulunduğum konulardan sonra aynı şekilde sizlere önereceğim HD kalitesindeki iPad uygulamalarını da sizlere kısaca tanıtıp örnekleri ile göstereceğim. İlk önerimizi iPad’de video izlemek isteyen kullanıcılara yönelik olarak seçmiş olduğumuz VLC Player uygulaması ile başlıyorum. Tabi aynı uygulamanın iPhone için de var olduğunu bildirdikten sonra VLC Player HD’yi kısaca tanıyalım. aslında VLC’yi linux kullanıcıları yakından tanımakla beraber açık kaynak bir yazılım olduğunu, ücretsiz olarak dağıtıldığını da belirtmekte yarar var.

Hemen hemen tüm video formatlarını destekleyen VLC, gayet kaliteli bir görüntü ve ses düzeni ile iPad’de tam anlamı ile kaliteli bir izlemeyi sizlere sunuyor. Videolarınızı iTunes üzerinden basitçe yükleyebileceğiniz VLC player’a iTunes üzerinden nasıl video yükleneceğini bilmiyorsanız buradaki sayfadan iTunes üzerinden video nasıl gönderilir konusuna bakabilirsiniz.

VLC Player for iPad HDVLC Player for iPad HD

VLC player’ın dışında sizlere ilerleyen günlerde farklı player2ları da tanıtacak olmamla birlikte VLC Player uygulamasını iTunes üzerinden ilgili linkten indirip iPad’inize kurabilir HD kalitesinde videolarınızı ketifle izleyebilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir